Michal Krondiak Convexional

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jirnov
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 02 04, 2024 1:00 pm
Has thanked: 1 time

Michal Krondiak Convexional

Príspevok od používateľa jirnov »

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenost se správou prostředků prostřednictvím Michala Krondiaka a firmy Convexional nebo Ynvesthub.
Už jsem byl součástí některé z jeho firem, kde měl nastarosti investice a výsledky byly velmi špatné a netransparentní. V těchto firmách již nefiguruje pravděpodobně kvůli výsledkům nebo hůře.
Původně jsem měl být klientem nizozemského fondu Opportunity fond, byl jsem osloven ještě při jeho spuštění, nicméně nakonec jsem do něj nešel. Od okruhu známých vím, že celkové zhodnocení tohoto fondu bylo na úrovni -35% nebo dokonce -40% z investice a fond byl zrušen.
Na začátku roku 2024 jsem se opět setkal s nabídkou investice přes firmu Convexional, se kterou se setkalo i několik jiných lidí v Praze a která patří Michalu Krondiakovi. Na stránce firmy nejsou veřejné výsledky po měsících. Na linkedinu Michala Krondiaka je zmíněna i firma Ynvesthub, kde se mluví o investičním poradenství. Zajímalo by mě, jestli někdo má někdo podobnou zkušenost nebo spíše zda má někdo i pozitivní zkušenost, kdy nepřišel o peníze.

weby:
convexional com
opportunityfund eu
vrana23
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Št 08 09, 2011 12:34 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Michal Krondiak Convexional

Príspevok od používateľa vrana23 »

odpovedal si si sam tak neviem co riesis :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"