Teambuilding

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Juanko
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut 30 03, 2021 3:15 pm
Been thanked: 1 time

Teambuilding

Príspevok od používateľa Juanko »

čauky. mám na starosti v robote spáchať nejaký teambuilding na západnom SLovensku.. celkom sa mi pozdáva tento hotel - https://www.hotelzochovachata.sk/firemn ... buildingy/ .. boli ste tu niekto? Nejaký feedback prosím?
JanH
Gold Member **
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Ne 06 02, 2022 6:31 am
Has thanked: 126 times
Been thanked: 170 times

Re: Teambuilding

Príspevok od používateľa JanH »

Je to trosku off topic od investovania, čo sa pýtaš, ale dáme radu. Bol som tam minuly týždeň je to v strede lesa nad Modrou, ideálne aj na team building. Väčšinou som tam chodil do okolia na MTB - okolie je stvorené na horskú cyklistiku. Inak je to klasicky 4* hotel, ktorým nič nepokaziš, naopak tu na západe je to pojem a každý ho pozná. :palec_hore:
Juanko
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut 30 03, 2021 3:15 pm
Been thanked: 1 time

Re: Teambuilding

Príspevok od používateľa Juanko »

A dajú sa tam aj vypožičať bicykle ?:) lebo to znie ako dosť dobrá vec! a Ďakujem každopádne veľmi pekne za odpoveď!
Jozki
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 29 10, 2010 3:49 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Teambuilding

Príspevok od používateľa Jozki »

Pekne miesto v lese. Welness, minigolf, petang, turistika napr. na Velku Homolu, bike, dobre varia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"