Strana 1 z 1
Emailove denne reporty RSI, ATH , price drops
Napísané: Ut 04 03, 2025 9:27 am
od používateľa Mi_t_is
Ahojte

, nakodil som pre svoje ucely appku ktora posiela kazde rano pre vybrate tickery notifikacie o rsi a padoch od ATH, rano o 8:00 posle report za vcerajsi den. Ak by ste niekto chceli sa pridat do projektu a dostavat reporty, napiste mi a pridam vas. Ak budete chciet nejaky ticker z tabulky tak to vas pridam free na nejaky cas, potom by sme sa dohodli ze co kedze platim hosting a api pristup. Tickerov resp symbolov je niekolko tisic ktore sa daju odosielat .Prijimam aj komentare a navrhy co by som mohol zlepsit pripadne byu sa viac hodilo investorovi co sa rano prebudi a bez otvorenia appky vie ci nieco dokupit alebo nie
Do buducna chcem pridat CNN fear&greed
https://edition.cnn.com/markets/fear-and-greed
Re: Emailove denne reporty RSI, ATH , price drops
Napísané: Ut 04 03, 2025 9:50 am
od používateľa JanH
Mi_t_is napísal: ↑Ut 04 03, 2025 9:27 am
Ahojte

, nakodil som pre svoje ucely appku ktora posiela kazde rano pre vybrate tickery notifikacie o rsi a padoch od ATH, rano o 8:00 posle report za vcerajsi den. Ak by ste niekto chceli sa pridat do projektu a dostavat reporty, napiste mi a pridam vas. Ak budete chciet nejaky ticker z tabulky tak to vas pridam free na nejaky cas, potom by sme sa dohodli ze co kedze platim hosting a api pristup. Tickerov resp symbolov je niekolko tisic ktore sa daju odosielat .Prijimam aj komentare a navrhy co by som mohol zlepsit pripadne byu sa viac hodilo investorovi co sa rano prebudi a bez otvorenia appky vie ci nieco dokupit alebo nie
Screenshot_1.png
Ahoj,
ma to aj frontend kompatibilny napr. s Wordpress? Alebo este si sa tak daleko nedostal. Inak znie to zaujimavalo a napad sa mi paci. Mohli by sme sa niekedy nato pozriet?
Re: Emailove denne reporty RSI, ATH , price drops
Napísané: Ut 04 03, 2025 9:53 am
od používateľa Mi_t_is
Cau, zatial nemam frontend je to len backendova appka so schedulovanymi reportami kazde rano. Tym FE si myslel ze si clovek vie sam spravovat subscription a symboly vsak? Nie to nemam implementovane, appku som robil cez vikend zatial je v riadnej bete

Re: Emailove denne reporty RSI, ATH , price drops
Napísané: Ut 04 03, 2025 9:54 am
od používateľa tomáš virdzek
Mi_t_is napísal: ↑Ut 04 03, 2025 9:27 am
Ahojte

, nakodil som pre svoje ucely appku ktora posiela kazde rano pre vybrate tickery notifikacie o rsi a padoch od ATH, rano o 8:00 posle report za vcerajsi den. Ak by ste niekto chceli sa pridat do projektu a dostavat reporty, napiste mi a pridam vas. Ak budete chciet nejaky ticker z tabulky tak to vas pridam free na nejaky cas, potom by sme sa dohodli ze co kedze platim hosting a api pristup. Tickerov resp symbolov je niekolko tisic ktore sa daju odosielat .Prijimam aj komentare a navrhy co by som mohol zlepsit pripadne byu sa viac hodilo investorovi co sa rano prebudi a bez otvorenia appky vie ci nieco dokupit alebo nie
Ahoj, cez koho prosím riešiš ten API prístup? Ide len o EOD dáta? Dík.
Re: Emailove denne reporty RSI, ATH , price drops
Napísané: Ut 04 03, 2025 9:57 am
od používateľa Mi_t_is
Ahoj, api je cez alphavantage.co , data su daily aj pre RSI aj pre Price, cize na konci dna po uzavreti burzy pozriem data a rozposlem rano.
Hodinove data sa skor hodia na nejaky swing trading a pre pasivneho investora nie su asi prilis vhodne.
dokumentacia k RSI je tu:
https://www.alphavantage.co/documentation/
time_period na vypocet RSI pouzivam klasiku 14