Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
misho188211
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 23 02, 2011 10:27 am

Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa misho188211 »

Najlepšia investícia v dnešnej dobe je do zlata, pretože obchod zo zlatom nikdy neskrachuje. A ak ešte na tom zarobíte je to o to lepšie.
Česká spoločnosť ponúka spoluprácu, ktorá sa týka internetového predaja zlatých šperkov a hodiniek svetových výrobcov. Ide o 14 K biele a žlté zlato.
Pre vstup do tohto biznisu, pretože to biznis skutočne je, treba splniť dve podmienky:

1.) Vložiť zálohu na nákup zlatých šperkov alebo hodiniek vo výške 100 EUR ( nebojte sa, o tieto peniaze neprídete. Budú vložené na Váš Nákupný účet.)

2.) Odporučiť to dvom svojim známym.

A TO VŠETKO LEN RAZ !!!

Obchod je jednoduchý, zábavný, elegantný a lukratívny. Nie je potreba niečo skúšať alebo ochutnávať.
Záujem spoločnosti je predávať čo najviac šperkov, tzn. mať čo najviac spolupracovníkov a následne podielnikov.
Čiže čím viac ľudí do spoločnosti privediete, tým častejšie budete svoju odmenu dostávať.

Až budete mať tovar doma a peniaze na účte, uvidíte, ako sa záujem o toto podnikanie medzi Vašimi známymi zvýši a ako si to budú chcieť tiež vyskúšať. Prečo nie, čím viac ľudí, tým častejšie budete dostávať odmenu.
Neplatia žiadne obmedzenie : - odmenu môžete dostávať každý mesiac, prípadne aj častejšie. To záleží len a len na Vás.
- taktiež môžete mať vlastných registrácií koľko chcete, nikto Vás v tom neobmedzuje.


Túto informáciu som si nechával na záver, pretože je najpodstatnejšia a to samotná výška provízie.
Spolu to tvorí nádherných 1680 EUR. Z toho je 280 EUR pripísaných na Nákupný účet. Čiže 1400 EUR Vám bude vyplatených na Výberový účet, z ktorého si ich kedykoľvek môžte poslať na svoj osobný účet v banke.


Ja som si tento biznis už rozbehol, pretože si myslím, že je to za týchto podmienok veľ mi výhodná investícia. Vložiť si na svoj účet 100 EUR, odporúčiť to dvom známym a pomôcť im k tomu aby oni urobili to isté. Spoločnosť je evidovaná aj v obchodnom registry v ČR, takže sa nebojím, že o svoje peniaze prídem. Svetlo sveta uzrel tento biznis len pred 2 rokmi. Svoje podnikanie rozšírili aj na SR. V tomto roku sa otvoril trh v Poľsku a Rakúsku. Ak to pôjde takto ďalej už za pár rokov to môže byť celosvetové.

Čo si o tom myslíte ???
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa rmaly »

1, Incesticia :)
2, myslim si, ze tu na tomto webe nikoho nenachytas na taketo "investovanie"
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ze je to dalsie MLM lietadlo a to to ani nemusim skumat .. peniaze z nicoho

a za takuto argumentaciu:
misho188211 napísal: Spoločnosť je evidovaná aj v obchodnom registry v ČR, takže sa nebojím, že o svoje peniaze prídem.
by si si zasluzil jednu z prava druhu z lava. Pro blbost.
misho188211
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 23 02, 2011 10:27 am

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa misho188211 »

rmaly : 1. ja som tento prispevok hodil niekde uplne inde s uplne inym nazvom tak nechapem preco si to admin dovolil premenovat a zaradit do tejto temy
2. nikto nikoho nechce nachytat ... ale ako to tu tak citam tu su sami "experti" co sa takehoto typu podnikania tyka :lol:

peter.cmorej : MLM lietadlo .... ty si asi z tych ludi, ktory sa uz raz na niecom takomto popalili a preto vsetko ostatne zatracuju. Skus si prestudovat spolocnosti napr. CDT ( Canadian Diamond Traders), Diamond Evolution a v tomto pripade spolocnost Gold Way. A este k tomu MLM ... tak potom aj Oriflame a Avon su lietadla. Alebo tiez SAY International, NWA ( Network World Alliance ) ... ak to samozrejme poznas :?:
akcni_stravenky
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 13 04, 2010 8:04 pm
Bydlisko: BA, Praha

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa akcni_stravenky »

V tejto teme je to zaradene velmi spravne. Miso, s touto lukrativnou ponukou si velmi aktivny aj na inych forach, zrovna na tomto ale asi vysoku uspesnost mat nebudes.
Kazdopadne, ak nahodou aj veris tomu co pises a nerobis to cisto ako business, odporucam si to tu trochu trochu precitat (zacat mozes napr. clankom "Ako rozpoznať potencionálne podvody", mozno potom zistis ze zo seba robis blba. Ale nikdy nie je neskoro.

MLM rozhodne neznamena automaticky lietadlo, preto Oriflame ani Avon nie su lietadlami (aj ked su to vcelku kraviny 8) . Lietadlami su vsak napr. tebou spomenuty Canadian Diamond Traders, na to aby si to zistil ti staci len google a schopnost porozumiet anglicky pisanemu textu. Inak preberalo sa to uz aj na tomto fore niekedy.

P.S: Garantujem ti ze Peter Cmorej nie je zatrpknuty pyramidovy investor, lieciaci si svoje komplexy z nevhodnej investicie :lol:



misho188211 napísal:rmaly : 1. ja som tento prispevok hodil niekde uplne inde s uplne inym nazvom tak nechapem preco si to admin dovolil premenovat a zaradit do tejto temy
2. nikto nikoho nechce nachytat ... ale ako to tu tak citam tu su sami "experti" co sa takehoto typu podnikania tyka :lol:

peter.cmorej : MLM lietadlo .... ty si asi z tych ludi, ktory sa uz raz na niecom takomto popalili a preto vsetko ostatne zatracuju. Skus si prestudovat spolocnosti napr. CDT ( Canadian Diamond Traders), Diamond Evolution a v tomto pripade spolocnost Gold Way. A este k tomu MLM ... tak potom aj Oriflame a Avon su lietadla. Alebo tiez SAY International, NWA ( Network World Alliance ) ... ak to samozrejme poznas :?:
xube
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 06 05, 2011 12:00 pm

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa xube »

Ja to zhodnotím nasledovne. Ak chcete investovať do zlata, neinvestujte do šperkov, na ktorých sa platí DPH.

Viac v nasledujúcom porovnaní na: zlate-financie.sk/o-produktoch/sperky-alebo-tehlicky/

Šperky... neviem, ktorého chytráka toto napadlo. Pripomína mi to pokusy predávať ľuďom diamanty, divím sa, že sa tých hlupákov našlo dosť. Ale to je už o inom...
amanda49
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 11:50 am

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa amanda49 »

Dobrý den, všechny Vás zdravím , pane misho188211 nedejte se, co tady píšete je úplná pravda, já jsem ve společnosti také a vše co tady píšete, potvrdím, kdo tomu nevěří, to je jeho chyba, já jsem ještě takovou jednoduchou věc v podnikání neviděla, ten kdo tomu nechce rozumět, ten to nikdy nepochopí, nechce se mi tady někomu vysvětlovat co je letadlo, pyramida atd v mlm, u společnosti si vydělám královské peníze, protože dávám šanci lidem ,kteří tomu věří a co je na tom to nejkrásnější, že je to podnikání bez ivnvestic, peníze opakovaně, a ještě když se přičiníte renta, Kdo už tomu věří ať se u mě přihlási, vysvětlím mu to.
napíši tu takové moje moto, doufám,že se na mne nebudete za to zlobit, ale vemte si ho k srdci.
Mít peníze a spokojený život není jen pro vyvolené ,ale pro všechny,kteří se sami sobě nevymlouvají. Peníze leží na cestě... Je na každém z nás , jestli si necháme radit od lidí , co žádné peníze nikdy nevydělali a nebo od lidí , co vydělávají miliony a více. Zkuste se nad tím zamyslet.
A pane misho, na Slovensku i v Česku vstupuje nová mezinároddní společnost ,která přináší revoluci v pasivním příjmu, pokud máte zájem napište si na můj email.amanda49@seznam.cz, ráda Vám poradím a pomohu, je to také jednoduché .
Všem děkuji za pozornost.
amanda49
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 05 07, 2011 11:50 am

Re: Incestícia do zlatých šperkov alebo hodiniek

Príspevok od používateľa amanda49 »

Ještě k tomu názvu Investice do zlatých šperků a hodinek - to je nepravdivé , já to opravím na správný název
Zlatá cesta k finanční nezávislosti, investice přece není záloha na produkt, který si koupíte.
Ještě mě to nedalo a připisuji, před týdnem jsem se zúčastnila semináře a měla jsem tu čest se potkat s majitelm společnosti a možnost mu poděkovat za to , že je to první společnost, která si váží člověka a preferuje zde i mezilidské vztahy. Dává každemu z nás šanci jak lépe žít v této dnešní těžké době.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"