Strana 1 z 1
Short USD
Napísané: Ne 07 08, 2011 3:10 pm
od používateľa homer007
Myslite ze sa oplati zadat pokyn proti dolaru na pondelok ?
Re: Short USD
Napísané: Ne 07 08, 2011 7:09 pm
od používateľa Honzajs
proti čemu???
euro je také v problémech...
osobně čekám na otevření Asie
Re: Short USD
Napísané: Ne 07 08, 2011 8:14 pm
od používateľa kewneloboy
Ja budem pravdepodobne JPY, CHF a myslim si ze doopeda bude EU vyberat peniaze z Dolara.
Re: Short USD
Napísané: Ne 07 08, 2011 8:22 pm
od používateľa kolega
hmmm ja mam skorej prognozu na eurusd ze by siel pondelok nadol (nic silne) ale do pozicie by som siel iba ak by trh otvoril vyssie nez bol piatkovy high co je ale mozne...
Re: Short USD
Napísané: Ne 07 08, 2011 11:05 pm
od používateľa kolega
tak uz som v short pozicii taky gap som ani necakal
Re: Short USD
Napísané: Po 08 08, 2011 12:11 am
od používateľa JUGGLER
kolega napísal:tak uz som v short pozicii taky gap som ani necakal
mohol by si napísať real time vstup. Ináč to nemá výpovednú hodnotu.
Re: Short USD
Napísané: Po 08 08, 2011 12:34 am
od používateľa kolega
vstupil som v momente otvorenia trhu teda o 11:00 na cene 1,4417
a mam v plane to drzat cely den ak sa to teda uz nevrati a trafi mi SL (tiez je mozne ze sa rozhodnem to drzat dlhsie ale to by som bral ako uz dalsi obchod)