Sheldin - Latin American Property

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
General
Príspevky: 35
Dátum registrácie: St 04 01, 2012 9:55 am

Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa General »

Od známeho som dostal ponuku investovania do BRIC nehnutelnosti cez spoločnosti Sheldin.
Prospekt v slovenčine:

http://www.shedlin.com/uploads/tx_extra ... ekt_02.pdf

Máte niekto s touto firmu skúsenosti? Aký je Váš názor na uvedenú investíciu.

General
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa filip glasa »

rozhodne by som tam nedal ani korunu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 20599
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 2483 times
Been thanked: 2864 times

Re: Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Rozhodne by som tam nedal ani cent.
Ešte že ťa nenahovára na Čínu. Tam keď praskne realitná bublina, prídeš o gate.
V Latinskej Amerike utrpíš len straty z celosvetovej krízy, devalvácie, inflácie, z nákladov do FONDU, z provízie pre sprostredkovateľa ( tvojho kamaráta )....a nakoniec budeš šťastný, keď ten fond neskončí ako tunel.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
General
Príspevky: 35
Dátum registrácie: St 04 01, 2012 9:55 am

Re: Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa General »

JUGGLER napísal:Rozhodne by som tam nedal ani cent.
Ešte že ťa nenahovára na Čínu. Tam keď praskne realitná bublina, prídeš o gate.
V Latinskej Amerike utrpíš len straty z celosvetovej krízy, devalvácie, inflácie, z nákladov do FONDU, z provízie pre sprostredkovateľa ( tvojho kamaráta )....a nakoniec budeš šťastný, keď ten fond neskončí ako tunel.
No vyzera ako investícia roka :lol: Vďaka za komentáre...
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa filip glasa »

veď to nie je žiadny fond, ale niečo ako nemecká sročka (komanditná spoločnosť). To je problém. NIe Latinská amerika.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3265
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: Sheldin - Latin American Property

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

zasa Ertrag a Sicherheit ? :)
tu si precitaj co som o nich napisal:
http://cmorej.blog.sme.sk/c/276345/Jung ... emali.html" onclick="window.open(this.href);return false;

su tam aj odkazy na dalsie clanky, kde je par teplych slov o tychto ich "investicnych prilezitostiach" v nehnutelnostiach
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"