Tatrabanka

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Neviem. Neriešim. Dal som tu, lebo prvy krát mám skúsenosť, že niečo také prišlo cez sms ( nie cez email ).
Upozorniť treba hlavne starších,menej skúsených a deti.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

lepka napísal: Ut 15 02, 2022 3:15 pm Btw naco im je login, ked platby sa daju nastavit na autorizovanie a tam uz asi kazdy zisti, ze nie je na stranke banky?
Tak mozu si stiahnut historiu, akekolvek info su info ktore sa daju dalej predavat..
A ktovie aky maju dalsi postup, ako z neznalych vytiahnut dalsie udaje..

Inak cakal by som, ze taketo sposoby uz su davno "out" ale ako vidim, "cerstvych/novych" ludi je stale vela.. Este ze mam dumbphone a tam sa prihlasit nemozem, lebo tam nemam internet..

Skor by ma zaujimalo, odkial maju telefonne cislo?
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Ja TB nemam, ale odpocul som sa, ze tam maju v apke taku fičúru, ze uhlikova stopa. Mozno uz aj ine banky..
Tak to bude este len zabava, ked dostaneme limit na uhlikovu stopu a ku koncu mesiaca nenakupime napriklad maso, lebo bude platba zablokovana, precerpany uhlikovy limit :)
#i_love_cashless_society
Odoslané z počítača
michael89
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi 04 02, 2022 4:30 pm
Has thanked: 115 times
Been thanked: 5 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa michael89 »

Máš potvrdené z Tatra Banky alebo inej banky, že ti zablokujú možnosť platby za mäso, ak prečerpáš uhlíkový limit, či si si len vrámci nudy zakonšpiroval na internete?
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

michael89 napísal: Št 24 02, 2022 10:09 am Máš potvrdené z Tatra Banky alebo inej banky, že ti zablokujú možnosť platby za mäso, ak prečerpáš uhlíkový limit, či si si len vrámci nudy zakonšpiroval na internete?
To je moj predpoklad/tip do buducnosti.. Preto som pouzil buduci cas. Dnes sa tomu ludia smeju, tak ako sa smiali mnohym obmedzeniam, ktore boli scifi a dnes ich mame. Dnes je to infoška len taka pre zabavu (okrem toho je to aj v akciach), ze aha, ja som uhlikovo neutralny, a ty ako.. No zajtra to moze byt pouzite proti nam..
Odoslané z počítača
Nishin
Silver Member *
Príspevky: 188
Dátum registrácie: St 31 03, 2021 8:35 am
Has thanked: 13 times
Been thanked: 45 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Nishin »

michael89 napísal: Št 24 02, 2022 10:09 am Máš potvrdené z Tatra Banky alebo inej banky, že ti zablokujú možnosť platby za mäso, ak prečerpáš uhlíkový limit, či si si len vrámci nudy zakonšpiroval na internete?
Niektorí sa sem prídu vykecať, len tak z nudy.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

ja si nemyslim, ze je to scifi, skuste prist do banky a vlozit 9000 eur. Otazky cudzej zeny, ze odkial mam peniaze ma pobavia, zial len dovtedy, kym ich odmietne vlozit na ucet :) Toto nerobili ani komancovia.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
MiBi
Gold Member **
Príspevky: 491
Dátum registrácie: St 07 07, 2021 11:52 am
Has thanked: 9 times
Been thanked: 234 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa MiBi »

vyskúšaj FINAX https://www.finax.eu/sk/invite/0/3cd0cdaf (1000 eur riadených 3 roky bez poplatku)
účet v TB s bonusom 30€ a 1 rok vedenie zadarmo https://www.tatrabanka.sk/sk/vyhodny-uc ... F959BC9598
jputerka
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 21 10, 2021 11:14 am

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa jputerka »

Pozerám cenník. Rozumiem tomu ako zvyšovanie poplatkov. Škoda.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Glogol »

nie som velmi nadseny ked vidim ako sa matka mojej banky kde mam vacsinu rezervy blizi k minimam z roka 2009 ale verim ze dcera je zdravsia ako matka.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Fund
Gold Member **
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Po 15 02, 2021 2:46 pm
Has thanked: 133 times
Been thanked: 59 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Fund »

ucet pre modru planetu,to co zas vymyslel kidnermanazment :-)
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Glogol, neboj natlacia kolko bude treba, budu tlacit az do uplneho konca a ten dufam ze nedozijem :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Tak ona je tak uz par rokov.. Avsak ten smer akcii je zaujimavy, no Ladis upozornil, ze aj paypal klesol o ~70%
Prílohy
Rbank.png
Odoslané z počítača
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Glogol »

osamely chodec napísal: Ut 01 03, 2022 10:01 am Glogol, neboj natlacia kolko bude treba, budu tlacit az do uplneho konca a ten dufam ze nedozijem :)
s tym ratam ze agresia zdovodni tlacenie_verzia_2.0
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
m4tu5h
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2020 10:27 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa m4tu5h »

Glogol napísal: Ut 01 03, 2022 9:46 am nie som velmi nadseny ked vidim ako sa matka mojej banky kde mam vacsinu rezervy blizi k minimam z roka 2009 ale verim ze dcera je zdravsia ako matka.
su pod drobnohladom ECB, kedze maju zainvestovane v Rusku

podla vyjadreni zatial nemaju ziadne problemy s likviditou

zdroj: reuters
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Glogol »

m4tu5h napísal: Ut 01 03, 2022 4:23 pm
Glogol napísal: Ut 01 03, 2022 9:46 am nie som velmi nadseny ked vidim ako sa matka mojej banky kde mam vacsinu rezervy blizi k minimam z roka 2009 ale verim ze dcera je zdravsia ako matka.
su pod drobnohladom ECB, kedze maju zainvestovane v Rusku

podla vyjadreni zatial nemaju ziadne problemy s likviditou

zdroj: reuters
carovne slovicko - zatial. ja som sa zial naucil ze trh casto vidi co sa stane aj o par dni vopred - nie len ze zatial. Ja zatial vidim len dalsich -10 percent za jeden den. Tatry sa pripardne problemy matky tykat nemozu vsak ?
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
m4tu5h
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2020 10:27 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa m4tu5h »

Glogol napísal: Ut 01 03, 2022 5:00 pm carovne slovicko - zatial. ja som sa zial naucil ze trh casto vidi co sa stane aj o par dni vopred - nie len ze zatial. Ja zatial vidim len dalsich -10 percent za jeden den. Tatry sa pripardne problemy matky tykat nemozu vsak ?
Tak teraz na burze padali aj ine banky v europe lloyds, deutche, ing, intesa, erste ... napriek tomu ze v rusku maju zainvestovane len velmi velmi malo. Ja do toho velmi nevidim, ale nemyslim si ze sa investori bali toho ze by sa vojna rozsirila aj mimo ukrajiny, skor sa bali a stale boja sankcii, pretoze ak maju byt sankcie ucinne tak trpia obe strany.

Ale co sa tyka likvidity tychto bank tak by na to mali byt pripravene extremne dobre a to hlavne kvoli tomu ze v 2020 zacali ich risk oddelenie budovat obrovske rezervy skrz pandemiu, ktore nakoniec nemuseli vyuzit a teda by ich mali mat stale k dispozicii.

Myslim ze ak by mala mat problem Tatra, tak budu mat problem aj vsetky ostatne banky v regione a to skrz nieco extremne a tazko predvidatelne co by sa mohlo stat pri tejto vojne.
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

ak by mala mat problem jedna banka, budu mat vsetky lebo nastane run na banky, panika
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Lex
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 19 11, 2020 12:18 pm

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Lex »

Mám v hľadáčiku erste bank, aktuálne je -40% za mesiac. Už som na nej minulý rok urobil 120%, predal som to tesne pred pádom. Koľko bude podľa vás výplach pokračovať?
Ja to zatiaľ čítam tak, že každou sankciou pôjdu nižšie, aj keď už je jasný osud sberbank europe, čiže neistota trochu opadne...otázne je čo má väčší dopad, či neistota pádu veľkej banky alebo pribúdajúce sankcie. Nadôvažok expozícia európskych bánk voči rusku okrem reifesen nevyezrá byť taká tragická, nerozumiem teda tomu výplachu
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Rokosák »

Lex napísal: St 02 03, 2022 2:56 pm Mám v hľadáčiku erste bank, aktuálne je -40% za mesiac. Už som na nej minulý rok urobil 120%, predal som to tesne pred pádom. Koľko bude podľa vás výplach pokračovať?
Nikto nevie kolko bude vyplach pokracovat. Istejsie je cakat na rastuci trend a ked to nevyjde predat,
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Danisk
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 29 01, 2021 6:26 pm

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Danisk »

Dnes som z raifky vyberal vyssiu sumu a snazili sa ma odradit ze nemaju uz bankovky ze dnes ludia vybrali uz strasne moc a ze nedostali este dotaciu,ze to dostanem mozno v 5eurovkach alebo 20tkach tak som sumu znizil a vsetko som dostal v 100vkach,potom som vybral celu planovanu sumu a riaditel mi povedal,ze ked bol na obede tak prisla dotacia,ze nevedel o tom. Mozno konspirujem ale divne to bolo,den predtym som zas vobec nemohol z raiffky vybrat na inej pobocke lebo ze im nefunguje bankomat,tak som si musel poslat do SLSP a vybrat tam.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Rokosák »

Ziadna banka nema dost hotovosti na pokrytie vsetkych uctov zakaznikov. Ani dostatok aktiv na elektronicky vyber. To by nemohli investovat ani poziciavat.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Lex
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 19 11, 2020 12:18 pm

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Lex »

Rokosák napísal: St 02 03, 2022 11:36 pm
Lex napísal: St 02 03, 2022 2:56 pm Mám v hľadáčiku erste bank, aktuálne je -40% za mesiac. Už som na nej minulý rok urobil 120%, predal som to tesne pred pádom. Koľko bude podľa vás výplach pokračovať?
Nikto nevie kolko bude vyplach pokracovat. Istejsie je cakat na rastuci trend a ked to nevyjde predat,
To sa zhodneme, lenze ja uz som predal, a teraz dumam kedy zas nastupit :)
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Uzivajme si hotovost pokial este je. Ak hotovost zrusia tak nebude co vyberat z banky. :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Glogol »

osamely chodec napísal: Št 03 03, 2022 10:46 am Uzivajme si hotovost pokial este je.
neviem co by som doma s papierikmi robil - take dost na figu uzivanie si
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

aspon by si ich mal a mohol minut lebo je to tvoj majetok , ale ked ti vydaju z bankomatu denne pridel kolko mozes max. minut to uz bude ine.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Glogol napísal: Št 03 03, 2022 11:21 am
osamely chodec napísal: Št 03 03, 2022 10:46 am Uzivajme si hotovost pokial este je.
neviem co by som doma s papierikmi robil - take dost na figu uzivanie si
Tak na toto mozem tiez napisat "neviem co by som doma so zmrazenym uctom robil"

Ani hotovost ako taka nemusi byt vyhra, pokial si vlady zmyslia, ze zakazeme platby v hotovosti pocas nudzoveho stavu napriklad. Ale to sa v EU nikdy nemoze stat, nikdy, to sa nemoze stat, to povedali vlady, to sa potom nikdy nemoze stat. Tak ako USA nikdy nesiahla na pravo vlastnit zlato, to sa nikdy nestalo. A uz sa to ani nikdy nemoze stat, naozaj nikdy, verte mi.
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Tak ako USA nikdy nesiahla na pravo vlastnit zlato, to sa nikdy nestalo. :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa Glogol »

Viem ze starina a dalo by sa to vypocitat ale asi rychlejsie a presnejsie bude sa spytat. Hladam vynos tohto produktu v jednotilvych rokoch alebo aspon na konci obdobia. Dik. Vynos SX5E je dlhodobo bieda ale myslienka produktu zaujimava.
https://www.tatrabanka.sk/files/sk/pers ... s-g007.pdf
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
michalhornicheck
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 9:05 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 19 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa michalhornicheck »

Kto by mal záujem, Tatra teraz ponúka účet na prvý rok zdarma + 10% z platieb kartou späť (do 100€) do konca roka 2023.
Ak by ste mali záujem, kľudne využite link z môjho podpisu, ja na oplátku dostanem 30€. Akcia platí do 15.10.2023

Prišlo mi to ako zaujímavá akcia, nakoľko okrem rôznych malých "zadarmobánk" chcem mať účet vo velkej trojke.. Avšak nehcem spamovať, a ak by to predsa moderátorom nevyhovovalo, kludne ma upozornite, príp. príspevok zmažte a do budúcna sem takéto nebudem pridávať :)

Dík
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

michalhornicheck napísal: Št 28 09, 2023 3:14 pm Kto by mal záujem, Tatra teraz ponúka účet na prvý rok zdarma + 10% z platieb kartou späť (do 100€) do konca roka 2023.
Ak by ste mali záujem, kľudne využite link z môjho podpisu, ja na oplátku dostanem 30€. Akcia platí do 15.10.2023
Praveze celkom zaujimava informacia,

Nieco podobne urobili, ked kupili od Reifessenbank ZUNO. Na prve 3 roky po odkupeni mi nechali ucet zadarmo, ako bolo aj v ZUNO. Potom zacali uctovat 7 EUR/mesacne poplatky. Ked som im rok-dva hovoril, ze zrusim ucet, nedalo sa vyjednat nic. Tak som teda zrusil ucet. O mesiac potom mi volali, ze teda vedeli by mi ho tak na rok dat zadarmo a potom ze sa uvidi. To som uz ale radsej neskusal - viac papierovaciek by bolo nez uzitku.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

To je pomerne uboha ponuka, pre super velku banku akou je TATRA BANKA, nie?
PS: tym myslim priamo banku, nie Tvoju ponuku..

Nedokazu nalakat ludi na nieco serioznejsie? :)


EDIT: Neviem, stoji mi za 100EUR tam ist zalozit ucet, zalozit kartu, a nasledne kupit nejake darceky za tisicku, zhrabnut stovku a zatvorit ucet? :D

Jaroslav, tiez som mal ZUNO, bola to bezkonkurencna banka toho casu. Aspon na moje bankovanie.. Ale do TB som nesiel, nema to zmysel "3 roky zadarmo".. to je nic :)
Odoslané z počítača
MiBi
Gold Member **
Príspevky: 491
Dátum registrácie: St 07 07, 2021 11:52 am
Has thanked: 9 times
Been thanked: 234 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa MiBi »

ono skoro kazda ma banka ma teraz podobnu ponuku:
- unicredit - ucet S ÚROKOVOU SADZBOU 3 % P. A. A DARČEKOM AŽ 100 EUR
https://www.unicreditbank.sk/content/da ... E_Ucty.pdf
- ČSOB preplatí prvú platbu kartou až do 50 EUR
https://www.csob.sk/-/statut-akcie-prep ... h-klientov
- SLSP 60 eur
https://cdn0.erstegroup.com/content/dam ... 062023.pdf
- VUB bonus 60 eur
https://www.vub.sk/document/termsCondit ... 072023.pdf

Kludne by na to mohlo byt samostane vlakno, kde mozeme tieto akcie prilepovat :)
vyskúšaj FINAX https://www.finax.eu/sk/invite/0/3cd0cdaf (1000 eur riadených 3 roky bez poplatku)
účet v TB s bonusom 30€ a 1 rok vedenie zadarmo https://www.tatrabanka.sk/sk/vyhodny-uc ... F959BC9598
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Vlastne banky mali najvyssie zisky v historii, tak asi je to len obycajny konkurencny boj..

Pozr ale na unicredit, neviem ako ine banky, ale ona vydava kartu len taku, ze bez smartfonu sa neda platit online, kedze SMS verifikaciu uz ukoncili.

Ja smartfon nemam, takze nemozem platit jej kartou online, preto som tam zrusil kartu a zriadil som si kartu u Fio..
Odoslané z počítača
hifron
Silver Member *
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Ut 01 03, 2022 1:40 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa hifron »

Niektore banky nezmenili svoj IB minimalne od roku 95 a poziadavky zakaznikov tak posielali na lamparen, ale mozno sa za poslednych 20 nieco zmenilo a nevyzaduju uz len IE 5.0 ale mozno uz aj 6.0, ale mam o tom pochybnosti :)
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa rmaly »

jaroslav80 napísal: Št 28 09, 2023 3:34 pm
michalhornicheck napísal: Št 28 09, 2023 3:14 pm Kto by mal záujem, Tatra teraz ponúka účet na prvý rok zdarma + 10% z platieb kartou späť (do 100€) do konca roka 2023.
Ak by ste mali záujem, kľudne využite link z môjho podpisu, ja na oplátku dostanem 30€. Akcia platí do 15.10.2023
Praveze celkom zaujimava informacia,

Nieco podobne urobili, ked kupili od Reifessenbank ZUNO. Na prve 3 roky po odkupeni mi nechali ucet zadarmo, ako bolo aj v ZUNO. Potom zacali uctovat 7 EUR/mesacne poplatky. Ked som im rok-dva hovoril, ze zrusim ucet, nedalo sa vyjednat nic. Tak som teda zrusil ucet. O mesiac potom mi volali, ze teda vedeli by mi ho tak na rok dat zadarmo a potom ze sa uvidi. To som uz ale radsej neskusal - viac papierovaciek by bolo nez uzitku.
ja to tiez beriem skor ako zaujimavu info... tiez mi doslo, ze mozem odporucit... ale roky sa tvaria, ako oni nikoho nepotrebuju, ze maju dost bonitnych klientov, ktorym nevadia tie ich 100x upravovane zlavove balicky (vzdy zahadne v neprospech klienta)... a zarzu lakaju ako "prachobycajna internetova banka" za odmeny... tak mozno dali ine ciele a chcu naspat ludi... ja mam do feb24 ucet zdarma po ziadosti o zrusenie, tak uvidime, ci to predlzia alebo nie... Ale teda IB a MB maju super, ale nie za tu cenu... ked vpodstate nechcem vyuzivat banku (rozumej, spravim inkaso, travalky), tak mi je to viac jedno a znesiem aj horsi IB/MB v banke zadarmo bez podmienok...
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Tatrabanka

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

rmaly napísal: Ne 01 10, 2023 11:56 am ja to tiez beriem skor ako zaujimavu info... tiez mi doslo, ze mozem odporucit... ale roky sa tvaria, ako oni nikoho nepotrebuju, ze maju dost bonitnych klientov, ktorym nevadia tie ich 100x upravovane zlavove balicky (vzdy zahadne v neprospech klienta)... a zarzu lakaju ako "prachobycajna internetova banka" za odmeny... tak mozno dali ine ciele a chcu naspat ludi... ja mam do feb24 ucet zdarma po ziadosti o zrusenie, tak uvidime, ci to predlzia alebo nie... Ale teda IB a MB maju super, ale nie za tu cenu... ked vpodstate nechcem vyuzivat banku (rozumej, spravim inkaso, travalky), tak mi je to viac jedno a znesiem aj horsi IB/MB v banke zadarmo bez podmienok...
Ja som asi pred 2 rokmi dal moj hlavny ucet do Unicredit a zatial odo mna nechceli na poplatkoch ani cent. Zatial to vnimam na urovni ZUNO. Manzelka tam otvarala ucet asi pred rokom a mala este lepsie podmienky. Kedze mojho uctu sa pred 2 rokmi tykala podmienka, ze mi tam musi prist aspon 400 EUR mesacne. Mam dojem, ze to zrusili uz aj pre ten moj typ uctu, ale neskumal som to, kedze mi tam chodi mesacna vyplata.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"