Partners group - viete niekto o nich nieco?

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
pedro.v
Active Member
Príspevky: 85
Dátum registrácie: St 19 11, 2014 5:35 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa pedro.v »

a o co ti vlastne ide?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Partner su majitelia spolocnosti a zvysok su funkcie v ramci poradenskej siete. Kedze na tych najvyssich poziaciach maju uz relativne dost vela ludi, capli ich tam skoro vsetkych
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa rmaly »

pedro.v napísal:a o co ti vlastne ide?
som zvedavy, preco? Mna naprilkad zaujimaju aj ako idu hodnosti v roznych armadach ked sa nudim v praci, tak toto spada pod rovnaku oblast zaujmov...

navyse jedna ta manazerka na fotke je spoluziacka z vs, tak som bol zvedavy, ako "vysoko" to tam dotiahla (ale kedze je ich tam ako nakakanych, tak ta jej funkcia asi nebude take strasne terno)

A Peto tebe vdaka...
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa iceberg8 »

No ja som len niekde cital, ze za jedneho cloveka koho splasia na IZP maju 1200 ci 1400eur.. ale to moze byt priemer... neviem fakt, mozno ej to HOAX..
bol som v tych centrach, ale pride mi to ako fiktivna budova z papiera.. uradnici/pracovnici tam mi prisli ako rybari, co cakaju na zlatu rybu...
zaobalene reci, skoda pisat..
a to mi volala psoluziacka zo skoly, ktoru som povazoval za serioznu, inteligentnu atd..
ako teoria atd, pekne povie, ale to IZP, to je fatalna chyba.. to proste nie.. ale dobre no, je to firma ako kazda ina, napr samsung... a ich explodujuce baterie...
Odoslané z počítača
550
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2017 2:25 am

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa 550 »

iceberg8 napísal: pretoze tie prachy, co by som dal na take poistenie (presne 666 eur rocne, po dobu tusim 25 alebo 30 rokov), mozem dat na sport a luxusnu stravu, zamedzim vsetky choroby, kedze smrt urazom nijak zamenit nemozem, ak neskapem na uraz, vyhral som. a smiat sa budem ja...

.

Aka je to "luxusna strava" za 1,82 EURA na den? To len zo zaujmavosti.
A este ako sa daju zamedzit vsetky choroby?
Mato456
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 16 08, 2017 11:17 pm

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa Mato456 »

Môžem potvrdit, jedna veľmi zákerná spoločnosť. V poslednom čase sa množia ako kedysi jehovisti. Na otázku aké máte poplatky sa krútia jak hady. Dorazilo ma keď mi tretí člen s tejto spoločnosti tvrdil prečo vlastne nespolupracujú s Tatra bankou, že kvôli zlým zmluvam, v banke im niečo iné tvrdili čo podpísali ich klienti. Tri rovnaké príbehy od troch rozdielnych poradcov, veľmi zaujímavé. Čo je fakt Tatra im dáva najmenšie provízie. Nebol by problém ich brať seriózne keby pomenovali veci na rovinu. Ale to ich tvrdenie že nerobia za províziu, že sú proklientsky
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Partners group - viete niekto o nich nieco?

Príspevok od používateľa iceberg8 »

550 napísal:
Aka je to "luxusna strava" za 1,82 EURA na den? To len zo zaujmavosti.
A este ako sa daju zamedzit vsetky choroby?

domaca ;)
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"