Priestor v BA

Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Ikwe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 24 09, 2013 2:39 pm

Priestor v BA

Príspevok od používateľa Ikwe »

Pozdravujem kazdeho.
Dufam, ze nie som uplne offtopic ale verim, ze ma admin strpi, kedze sa to tyka temy podnikania.

Mam 30 rokov a kancelariu 18m2 v BA v prenajme za ludove peniaze a hladam si PARTAKA. Zivim sa ako predajca inzercie a rad by som privital niekoho, kto ma vlastny biznis a chcel sa pridat do pozitivneho pracovneho prostredia. Pripadne ak by niekto hladal novy biznis, mozes sa kludne pridat ku mne, provizie su celkom solidne.

Jednoucho hladam niekoho kto chce zarabat ale chyba mu motivacia a rad by zmenil prostredie.

P.S. Ak by nikto nemal zaujem, poradte mi prosim, aky kanal vyuzit, pre tuto ponuku, ja som uz skusil asi vsetko.

Vdaka kazdemu. Ikwe
PetrikX
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Št 11 10, 2007 1:41 pm

Re: Priestor v BA

Príspevok od používateľa PetrikX »

Ide ti o socializaciu, alebo o znizovanie costov? Osobne pochybujem, ze nalakas niekoho uplne cudzieho. Do miestnosti necelych 4x5 m sa s tebou zavrie dlhodobo len clovek, co vie, ze s tebou bude vychadzat, a to nema sancu posudit na zaklade nejakeho rozhovoru. Skor by som teda oslovoval ludi z prostredia, kde sa pohybujes, alebo o ktore sa zaujimas, t.j. kolegov z branze, alebo znamych z (napriklad) sportoveho klubu.
Inak to vidim len tak, ze mozes zasponzorovat miesto nejakej neziskovke/zdruzeniu kvoli socializacii, alebo skusit urobit normalny pohovor na svojho "zamestnanca". Mozno sa niekto taky, co sa bude chciet reklamnemu biznisu venovat aj bez istoty nejakeho fixneho zarobku, najde.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Priestor v BA

Príspevok od používateľa Pette »

Ikwe - ak ti chyba socializacia, pouvazuj nad presunutim kanclu do coworkingu, Spot alebo Connect... ludi tam sedi dost a ty ako prakticky clovek predajca inzercie budes vitany:)
Ikwe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 24 09, 2013 2:39 pm

Re: Priestor v BA

Príspevok od používateľa Ikwe »

Vdaka za odpovede.

PetrikX
Urcite o socializaciu... Skusil som uz viac moznosti. U nas vo firme su 4 obchodnici a vsetko to je mrtve bez zaujmu o vyssie prijmi o viac snahy, cize tymto smerom cesta nevedie. Keby som sa chcel stazovat na zivot v kuchynke, nemam problem, partakov najdem.
Znami su tiez passe, kedze bohuzial nemam nikoho v okoli kto by sa venoval predaju a jediny financny poradca, ktoreho mam v okruhu znamich ma pravdepodobne tak slaby prijem, ze je rad, ze si moze zavolat z detskej izby u rodicov :roll:
Sponzorovat nikoho nemienim za to aby bol so mnou, to by bolo fakt divne :D

Pette
Nad co-workingom som uvazoval ale pre mna je to velmi neprakticke, kedze vsetko je v strede mesta ... 2-3x za den odbieham autom a hladat parkovanie by bolo ... hrozne .... tiez si myslim, ze

Fakt ale netusim ako je mozne, ze v dnesnej dobe maklerov, poradcov, predajcov, atd, atd, neviem nikoho najst, kto by mal zaujem o vzajomne hecovanie, doplnanie a hlavne dobre prijmy... mozno aj je, len netusim kde a ako hladat
Ikwe
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 24 09, 2013 2:39 pm

Re: Priestor v BA

Príspevok od používateľa Ikwe »

Prave som prisiel z jedneho co-workingoveho centra... Vyzera to celkom zaujimavo, len na moj vkus tam bolo strasne ticho... jemna hudba v pozadi a ticho... kedze ja potrebujem telefonovat tak je to jedina vec, ktora ma odradza...

Ale tak silno zvazujem, rozmyslam, ze zajtra tam skusobne zbehnem, taku som dostal ponuku a uvidime... ale dakujem aspon sa jemne tuknutie a vnuknutie napadu!
Napísať odpoveď

Návrat na "Podnikanie, podnikateľské nápady, skúsenosti, príbehy"