Kam investovať 8800 USD?

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
syncok
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So 16 11, 2013 9:21 pm

Kam investovať 8800 USD?

Príspevok od používateľa syncok »

Caute,
Co s tym? Mam to v akciach stabilnej spolocnosti...nemam cas sa venovat svojim peniazom resp akciam...realne by som vedel kazdy mesiac resp quartal preinvestovat dalsie USD...ale nemam viziu, plan,,,Rozmyslam ze to predam a splatim cast hypo...Hoci pri uroku pod 5% pri hypo by mozno niekto vedel rozumne tocit moje peniaze...Mam prilis velke portfolio roznych dalsich aktivit a hlavne nemam cas sa tejto oblasti venovat...

syncok@gmail.com
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: 8800 USD finport web trader

Príspevok od používateľa rabdo »

nazdar :D

tak to tu asi vačšina ludí zháňa niekoho kto by zaňho prebral zodpovednosť za majetok a ešte mu ho aj dobre zúročil!!!

samozrejme kto hľadá nájde ale moja rada znie:

1. vyplať si všetky dlhy čo máš!!!

2. na investovanie nedávaj viac ako 1/3 majetku, ktorá ti nebude chýbať ak onu náhodou prídeš!

3. veľký pozor si daj pri výbere a dovere komu si dáš zhodnocovať svoje peniaze!!!

dobré rozhodnutie ti prajem :)
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Kam investovať 8800 USD?

Príspevok od používateľa filip glasa »

Aký máš presne úrok na tej hypotéke?
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"