Poistenie - chcem sa dat poistit

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
shephard
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 01 07, 2014 9:43 pm

Poistenie - chcem sa dat poistit

Príspevok od používateľa shephard »

Ahojte, chcem sa opytat kde sa poistit, mam 30r., uver 20tis eur, chcem sa poistit na tuto sumu pokial by sa mi nieco stalo, smrt, invalidita. Vie mi niekto poradit ako na to? Dakujem
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poistenie - chcem sa dat poistit

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Napis mi do PM email a v akej oblasti pracujes (rizikova skupina) a poslem ti prepocet. Do uvahy prichadza niekolko poistovni. Rozhodujuca bude asi cena invalidity, kedze ta je dost draha a cena sa medzi poistovnami celkom lisi. Myslim invaliditu chorobou, nie trvale nasledky urazu. Hypoteka je na 30 rokov?
shephard
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 01 07, 2014 9:43 pm

Re: Poistenie - chcem sa dat poistit

Príspevok od používateľa shephard »

peter.cmorej napísal:Napis mi do PM email a v akej oblasti pracujes (rizikova skupina) a poslem ti prepocet. Do uvahy prichadza niekolko poistovni. Rozhodujuca bude asi cena invalidity, kedze ta je dost draha a cena sa medzi poistovnami celkom lisi. Myslim invaliditu chorobou, nie trvale nasledky urazu. Hypoteka je na 30 rokov?

Vies mi upresnit ako ti to mam napisat do PM? cez ss mi to neslo poslat. HU je zatial na 20, ale planujem navysenie a predlzenie splatnosti.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poistenie - chcem sa dat poistit

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

spravy prisli, zajtra ti odpisem
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"