ETX Capital - info

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Juraj5
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 18 02, 2015 12:58 pm

ETX Capital - info

Príspevok od používateľa Juraj5 »

Caute,

má niekto z Vás skúsenosti s ETX Capital ? Je to obchodná značka firmy Monecor ltd. Licencia je od SNB aj ČNB.

Ja to chcem na forex - EURUSD.

Zatiaľ testujem demo účet - Metatrader 4. Profit je viac ako slušný ( ale to nemá nič spoločné s brokerom).

Údajne je to ECN/STP čo mi vy vyhovuje.

Na nete je kopec zahraničných hodnotení, ale vyzerá to skôr ako ...100 ľudí,100 chutí...

Ja osobne som s tým maximálne spokojný, preto chcem reálne prejsť na reálny účet, ale nerád by som sa popálil

Vďaka za odpovede !!
sekkingg
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 27 04, 2015 12:40 pm

Re: ETX Capital - info

Príspevok od používateľa sekkingg »

Ahoj,

osobně v ETX Capitál obchoduji už asi 4. měsícem, od toho, co v ČR začali být "legální", tj. dostali notifikaci od ČNB. Přivábil mě jejich uvítací bonus, dostal jsem 1000 EURO s tím, že jsou vážně snadno vybratelné a také to, že se u nich dají obchodovat korporátní dluhopisy. Je to docela pecka, často se nějaký "otřes objeví v dluhopisích s trošku větším zpožděním než na akciích, takže news se dají v dluhopisech obchodovat lépe :)
Moc toho o nich na netu zatím není, ale nejlepší recenzi jsem našel tady http://www.investomanie.cz/forex/forex_ ... l-recenze/" onclick="window.open(this.href);return false;
minimálně je tam i diskuze, takže se můžeš zkusit obrátit přímo tam.
Obchoduješ teď někde nebo ETX bude tvůj první broker?
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"