Fondy s vysokym vynosom.
Napísané: Ne 26 04, 2015 8:56 am
Zdravim, neinvestujem do fondov, ale prispejem zaujimavym clankom, ktory som nedavno cital.
Fond, ktory ma priemerne rocne zhodnotenie 22% od roku 2002. A uspesnost vo vybere rastovych titulov okolo 90% !
Moj nazor je, ze pokial by som investoval do akehokolvek fondu, tak by som momentalne radsej vyckaval x mesiacov a rokov na silny prepad trhov.
Prikladam clanok:
http://www.forbes.com/sites/greatspecul ... and-yahoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
tu sa daju pozriet detaily o jednotlivych poziciach fondu :
http://www.gurufocus.com/commentary/Starboard+Value+LP" onclick="window.open(this.href);return false;
Fond, ktory ma priemerne rocne zhodnotenie 22% od roku 2002. A uspesnost vo vybere rastovych titulov okolo 90% !
Moj nazor je, ze pokial by som investoval do akehokolvek fondu, tak by som momentalne radsej vyckaval x mesiacov a rokov na silny prepad trhov.
Prikladam clanok:
http://www.forbes.com/sites/greatspecul ... and-yahoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
tu sa daju pozriet detaily o jednotlivych poziciach fondu :
http://www.gurufocus.com/commentary/Starboard+Value+LP" onclick="window.open(this.href);return false;