Dlhopisy smrti
Napísané: Ut 08 01, 2008 6:21 pm
Ako investovať do akcií, dlhopisov, fondov, ETF, nehnuteľností, komodít či krypto mien.
https://ako-investovat.sk/diskusia/
Keby len ľudí, ale aj červov a všakovakej chrobače..Andrej napísal:Musí to byť "super" pocit, vedieť že nejaká skupina ľudí čaká na to kým zomriem...