Strana 1 z 1

Dlhopisy smrti

Napísané: Ut 08 01, 2008 6:21 pm
od používateľa Bobikpp

Re: Dlhopisy smrti

Napísané: Št 10 01, 2008 8:04 pm
od používateľa Andrej
Musí to byť "super" pocit, vedieť že nejaká skupina ľudí čaká na to kým zomriem... :shock:

Re: Dlhopisy smrti

Napísané: Št 10 01, 2008 8:40 pm
od používateľa Bebe
Andrej napísal:Musí to byť "super" pocit, vedieť že nejaká skupina ľudí čaká na to kým zomriem... :shock:
Keby len ľudí, ale aj červov a všakovakej chrobače.. :lol: Vždy niekto "čaká" kým zomrieš. Pohrebná čata, cirkev a často aj kde-kto z príbuzných.
ale kým sa dočkajú, môžeš si užívať vyplatené peniaze a o to tu ide, nie?