Dubai - Forex

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Dubai - Forex

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://successlife.webovastranka.sk/page/successfinance
Minimálna investícia je 1000 USD, s pohyblivým výnosom 7-12% mesačne, čítate správne, mesačne, nie ročne.... Druhú možnosť, ktorú môžete využiť je investovanie v EUR, minimálna investicia 500 EUR so zmluvne garantovaným výnosom 2,5% mesačne, alebo 1000 EUR s garantovaným výnosom 3% mesačne, čítate správne, mesačne, nie ročne.... Môžete sa rozhodnúť pre reinvestíciu, alebo kvartálne vyplácanie výnosov (respektíve môžete urobiť výber vložených prostriedkov alebo výnosu už po 6 týždňoch) - tzn. môžete sa rozhodnúť pre rýchlu návratnosť investície...
výhody forexu (vyberám tie najzaujímavejšie : -) :
Vysoký ziskový potenciál a predvídateľnosť.
Jednoduchosť.
Jasné trendy.
michal kavuliak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 28 02, 2008 8:05 pm

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa michal kavuliak »

Hi,

k tejto téme... má niekto skúsenosti s menom: Christian Hartmann
...je to v súvislosti s Forexom.

Akékoľvek info pomôže

MKA
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa filip glasa »

Musím povedať, že v posledne dobe sa roztrhlo vrece z ponukami ( samozrejme pochybnými) na investovanie na Forexe. Rozhodne by som na každú takúto ponuku ignoroval.
Predstavte si, že ste naozaj úspešný trader na forexe a máte know how aj o spravovaní cudzích peňazí. Asi si založíte Hedge fond a stanete sa budúcim Sorosom. Rozhodne nebudete takéto "služby" ponúkať takto pokútne.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa Bebe »

Tak toto sa podarilo, ani neviem, čo ma priviedlo k myšlienke pozrieť sa na google reklamy v spodnej časti obrazovky. Práve tam svietila reklama na nášho už známeho tradera Roba, ktorý to tu istý čas spamoval príspevkami ohľadom forexu. Iróniou je, že zázračný školiteľ Robo, ktorého školenie forexu stojí 30tis. tu má reklamu
Forex burza -e kurzy doma
Ziskové strategie,obchodujete doma. Zdarma chat,demo,zarábajte aj Vy.
forexskola.cheapindex.com/
priamo pod príspevkami.. Je to reklama, či antireklama?
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa filip glasa »

No so školeniami problém nemám. Aj keď asi si naštudujem ako sa v google adsense filtruju reklamy.

Problém mám s takzvanou "správou majetku" so všelijakými pochybnými sprostredkovateľmi.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa Bebe »

otázka je, či doporučiť dať sa vyškoliť niekým, kto importoval forex z pobytu v usa, a tu predáva školenia cez internet, po vraj 6ročnej praxi tradovania , za cenu rovnajúcu sa ročníku externého bakalárskeho študia strednej kategórie. Naviac niekto, kto školí od mája 2006 a dovtedy robil dva roky zásielkový predaj, rok predával zmrzlinu, štyri mesiace teplé párky pri stanici, potom po nejakej pauze maloobchod a veľkoobchod a hoci sa mu nepodarilo otvoriť prevádzku internetových a počítačových služieb v pivničných priestoroch materskej školy v Leopoldove, dokázal sa vypracovať na školitela a organizačného a ekonomického poradcu.. (ako hovorí jeho výpis zo živnostenského registra) ..myslím, že kariéra, ako vymaľovaná. Škoda, že tak megaúspešný 35ročný trader musí bývať ešte u mamičky. Asi robí skvelé buchty.
zdroj: http://www.zrsr.sk google (Megainvest - Rastislav Bartovič)
Ako prípadný adept jeho školení, by som bol minimálne opatrný.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Dubai - Forex - successfinance

Príspevok od používateľa filip glasa »

kto nepozná systém adsense: ja tie reklamy nevyberám. google ich sem hodí a ak ma niekto z vás upozorní, že reklama nie je OK, tak ju odfiltrujem ručne.

toto školenie by som nedoporučil (nekvalita za vysokú cenu), ale zároveň ho nebudem dávať na úroveň podvodov typu "pošlite mi peniaze a ja vám dám o rok garantovaných 50% navyše".
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Dubai - Forex

Príspevok od používateľa filip glasa »

že by sme našli zdroj? bohatstva?
http://www.all-property-dubai.com/
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Dubai - Forex

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak takto sa verbujú tí profíci čo vyrábajú 10% za mesiac :mrgreen:
Dobrý deň
Hľadám profesionálnych komoditných, forexových, burzových obchodníkov, ktorích vlastnosti ako ETIKA, serióznosť, spoľahlivosť a profesionalita je samozrejmá a už máte úspešnú a ziskovú históriu obchodovania za sebou, ktorú viete doložiť aj reálnymi výsledkami, k vytvoreniu silného a dlhoročného spoločného obchodného partnerstva vo veľmi významnom projekte v Slovenskej republike a v krajinách Europskej únie.
Ste ambiciózny, šikovný, cieľavedomý, v svojich snoch alebo cieľoch máte aj jeden významný a to vytvorenie hodnôt a pomoci ďalšim ľudom / spoločenstvu / krajine .
Prosím zanechajte mi na Vás kontakt na e-maile :
michal_kovac@zo znam.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"