Bola nájdená 1 zhoda

od používateľa Ľubo
Ut 25 02, 2025 9:24 am
Fórum: Brokeri - cez koho na burzu
Téma: Birdwingo (ex-Tatrym)
Odpovedí: 266
Zobrazení: 80098

Re: Birdwingo (ex-Tatrym)

vo FIO e-broker mám účet, USD posielam cez revolut - tam je konverzia priaznivejšia čo sa týka birdwingo: - 14.2. som odpredal časť portfólia a zadal žiadosť o výber, k dnešnému dňu 25.2. nebol stále zrealizovaný, iba chodia automatické maily a najnovšie aj notifikácie cez aplikáciu, aby som im povo...

Rozšírené vyhľadávanie