bol som vtedy stredoskolak, na forum som uz chodil dlhsie, ale zaregistroval som sa az ked som chcel poradit na nejaky produkt od sporitelne, lebo som videl reklamu v casaku profit, ktory som vtedy mal predplateny
odvtedy prebehlo vela casu, vela sa zmenilo a vela ste mi pomohli, nasiel som tu strasne kvantum rozumov, dobre odkazy, dobre knihy a nazory. dakujem vsetkym za kazdy prinosny prispevok.
PS: dufam, ze o 10 rokov vam tu budem moct napisat zas
