DENNÝ POKEC - Mar 2022

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4028
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 490 times
Been thanked: 180 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

George, aj mna mrzi, ze chces z fora odist, ale je toto cesta?
Pytas sa susedov, aky maju nazor? Ci maju totozny, alebo iny? Si na vore dlhe roky, preco prave teraz odist?
Ja Ti v tom odchode branit nemozem, ale na druhu stranu, odisiel niekto z fora len preto, ze sa pretlacala iny nazor, ideologia?
Odisiel niekto z fora, lebo Ladis stale rozprava o dividendach a zatracuje prakticky cely NASDAQ? Ak by tu bolo viac Ladisov, zavazilo by na odpovedi?
Ten kto verejne napise svoj nazor, da na trh "kozu", kazdy ma nejaky zdorj info, z ktoreho si utvara svoj nazor, ale moze ho zmenit - sice neporovnatelne menej zavazna tema. Kolko dizlakov/benzinakov presedlalo na EV. Zmenili nazor. Nadavali na EV, zmenili nazor. Niekedy zmeni nazor opacne, skusi EV, no "nesadne". Niekto ma nazor, ze investuje do bank (pozdravuem Ladisa), a nazor nezmeni, mozno aj zmeni, ale mylit sa je ludske.
Neviem, ci je to dobre porovnanie, no denne umiera na svete hromada ludi, a deti. Kazdy jeden je vzacny, samozrejme. Ak ide o hlad, smad, alebo kupliarstvo, a ine zavazne trestne ciny, smial sa z tu pritomnych clenov niekedy a propagoval nieco z toho?
Nerouzmiem ako moze niekto zahodit forum len preto, ze menej ako 10 ludi ma iny nazor. Ja len tak, ze mozno raz aj Ty budes mat iny nazor. Dokazal by si propagovat krestanstvo niekde v Arabii? Bal by si sa tam vyjadrit svoj nazor?
https://www.theguardian.com/world/ng-in ... -christian
Nebol by som rad, ak by sa Slovensko ocitlo na podobnom zozname, len nie nabozenskom, ale nazorovom.

Alebo inak, co by si chcel od fora? Co je to, co Ti skutocne na fore vadi?

PS: daj tomu 24hodin, a potom sa rozhodni znovu, prosim..
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4028
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 490 times
Been thanked: 180 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

George, aha, uz si viacmenej odpovedal.
Mimochodom, pisal som tu raz, ze urcite fora maju moznost skryt temu pred verejnostou, nebola by to moznost?
Google by to nevidel, cize klucove slova tohto zamerania (tejto temy), by neboli pre verejnost dostupne, nemohla by sa dostat na toto forum vdaka tejto teme..
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4028
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 490 times
Been thanked: 180 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Franto, k tym 6 bodom, sice mas fakicky pravdu, ale.. Mam protiotazku, ak by bol cely svet zrazu USA, tj. od zajtra by vsade platili pravidla USA, zakony USA, a kazdy by ich respektoval v takom priemere, ako ich respektuje 330M americanov z USA, boli by sme na tom tak isto ako v USA? Cely svet? Cely ten konzum? Uroven zivota, cistota prostredia? PS: nebola by ani ina mena, ako USD.
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4028
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 490 times
Been thanked: 180 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Inak vystupenie z NATO, to je taky sen, ze az :)
Odoslané z počítača
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Iceberg: nevypočul si si výzvu. udeľujem Ti ban.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1750
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 165 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Glogol »

George. V praci uz teraz denne pocuvam ( predtym antivaxerov a zlahcovacov) zrazu nazory ze na covid umiera viac ludi na UA ako vo vojne ze Putina vyprovokoval zapad a UA ze na hraniciach su africania ze ruski vojaci tam nezomieraju a ked skoncia snazim sa len s chladnou hlavou povedat ze napriek vsetkemu co povedali sa Putina bojim viac ako USA ze suhlasim s NATO aj so zmluvou s USA. Neda sa vsetko riesit s horucou hlavou, uz od cias Meciara sme mali v rodine hadky, priam sialene, potom Fico teraz covid , vojna, furt daco. Nazor mam pevny snazim sa ho vzdy povedat aby vedeli s kym rozpravaju ale presadzovat ho s krvavymi ocami uz nechcem. Vsade dookola kadejake nazory v rodine, v praci, na pive, susedia na ulici, tu na fore - clovek by ani z domu nemohol vyjst a uz ani na forum o investovani ...
Naposledy upravil/-a Glogol v Št 03 03, 2022 10:44 pm, upravené celkom 2 krát.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Na fórum o investovaní...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15899
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1428 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Svoju poštu môžem publikovať. Už nebuďme všetci zmagorení tým, čo sa smie a čo nie. :roll:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Máš tu 66 postov Hracik... pozriem sa o ktorý ti ide, nemáš tu nič zlé, o čo ti ide?

PS: už si pamätám, ty si ma tu nazval neschopným a nekonzistentným :) To je česť sa opäť stretnúť.
Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1381
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 198 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Martin7 »

George1, neodchádzaj. Ja rád čítam tvoje príspevky, dokonca aj tie dlhé a veľa krát s tebou súhlasím aj keď je pod nimi len nesúhlasná diskusia.
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Danisk
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 29 01, 2021 6:26 pm

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Danisk »

Mna to tiez mrzi george ze odchadzas, ostan,premysli to este,ja som to cele necital priznam sa,neviem co sa vlastne udialo, ale takto ked vsetci poodchadzaju tak aj toto forum potom skonci a to by bola skoda. Mna tvoje prispevky obohacuju,vyjadrujem ti podporu :beer:
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Veru v tejto chvíli nebudeš Hracik.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@George: vitaj späť som rád.
Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1381
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 198 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Martin7 »

Jasné, kľudne si daj pauzu :) . :beer:
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Čo sa týka všetkých Vašich súkromných správ, odpoviem. Ale neviem kedy.
Danisk
Active Member
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 29 01, 2021 6:26 pm

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Danisk »

:beer:
FxWhale
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne 23 01, 2022 12:29 pm
Been thanked: 1 time

Re: TRHY AKTUÁLNE

Príspevok od používateľa FxWhale »

Požiar v jadrovej elektrárni potvrdil ukrajinský minister zahraničných vecí Kuleba. Ruských vojakov vyzval, aby zastavili paľbu a umožnili príchod hasičov. Varoval, že výbuch by bol „10-krát väčší ako Černobyľ“.

Ked to tam rachne tak sme vsetci v piiiip...
"Failing to plan is Planning to fail"
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1826
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 216 times
Been thanked: 115 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Adammd »

Takže už je na fóre možné, vymazať určité moje príspevky z histórie? Cez víkend si spravím zoznam.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4076
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 55 times
Been thanked: 71 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

george1 napísal: Pi 04 03, 2022 12:21 am Ok, presvedčili ste ma, Tomáš Virdzek, Nishin, Martin7, Juggler, Iceberg7, Danisk, Franto.
Cital som teraz vasu vecernu diskusiu a nezachytil som, za ktore prispevky dostal Iceberg7 ban. Ved este aj George1 ho ma zaradeneho v zozname ludi, pre diskusiu s ktorymi tu ostava.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4076
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 55 times
Been thanked: 71 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Minister obrany Nad predlozil navrh na dalsi vojensky material pre Ukrajinu v hodnote 6,27 milionu EUR a vo stvrtok to vlada schvalila.
Vlada zaroven dovolila prelety ozbrojenych sil clenskych statov NATO vzdusnym priestorom SR za ucelom podpory operaciam pre zaistenie kolektivnej obrany NATO, udrzania mieru a stability v euroatlantickom priestore, humanitarnych misach, cviceniach vo vzdusnom priestore Slovenska a prepravy delegacii, materialu, umoznenia leteckych oprav a tankovania za letu nad slovenskym uzemim. Podmienky sa vztahuju aj ​​na krajiny Partnerstvo za mier s vynimkou Ruska a Bieloruska.
Glogol napísal: Št 03 03, 2022 10:31 pm V praci uz teraz denne pocuvam ( predtym antivaxerov a zlahcovacov) zrazu nazory ze na covid umiera viac ludi na UA ako vo vojne, ze Putina vyprovokoval zapad a UA , ze na hraniciach su africania ze ruski vojaci tam nezomieraju a ked skoncia snazim sa len s chladnou hlavou povedat ze napriek vsetkemu co povedali sa Putina bojim viac ako USA ze suhlasim s NATO aj so zmluvou s USA.
To ze sucasny utok Ruskej amady je hrubym a odsudenia hodnym porusenim medzinarodneho prava podobne ako utok armady USA na Irak, Afganistan, Lybiu a Juhoslaviu je jasne aj bez diskusie. Komplexnejsie a objektivnejsie popisanie dovodov vzniku a rozsahu utoku v kazdom jednom z tych pripadov by si mal ale na velmi velmi dlhu diskusiu.
Používateľov profilový obrázok
Joki
Platinum Member ***
Príspevky: 1028
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 1:24 pm
Has thanked: 178 times
Been thanked: 229 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Joki »

jaroslav80 napísal: Št 03 03, 2022 7:57 am
Martin7 napísal: St 02 03, 2022 11:28 pm Obávam sa, že vám vôbec, ale vôbec nedochádza, čo by taká cenzúra znamenala. Keby ešte žil Miloš Jakeš a čítal túto diskusiu, tak by sa strašne potešil, že 30 rokov po úplne zbytočnej revolúcii sa konečne ukázalo, že mal pravdu. Sloboda je sprostosť! - ako rád hovoril.

Radšej nech je na jeden spoľahlivý zdroj ďalších 1000 dezinformačných ako by mi tu niekto vyberal ten správny. Ten, koho by poverili vyberaním pravdy by pravdepodobne čoskoro staval vilu niekde vedľa Počiatka v Cannes. To by som tiež zvažoval odchod z tohto štátu.
Plne suhlasim s tymto prispevkom.
Nishin napísal: Št 03 03, 2022 7:45 am Ja sem len dodám, že dlhodobým cieľom viacerých dezinformačných skupín platených zdrojmi z Ruska je snaha o vystúpenie Slovenska z NATO, čo v súčasnom svetle informácií dáva ešte desivejší motív...
Pokial viem, aj kotlebovci su od zalozenia strany velmi jasne za vystupenie SR z NATO. Zaroven si pripomen, ze Putin prehlasuje, ze sa snazi Ukrajinu ocistit od neonacistov. Cize s kotlebovcami asi nezdielaju spolocnu filozofiu. A na zaklade tvojho argumentu by si tvrdil, ze kotlebovci su zrejme plateny z Ruska.
Mimochodom ja som tiez jasne za vystupenie SR z NATO a nie som plateny ani z USA ani z Ruska. Snazis sa zdeformovat realitu do formy "kto je za vystupenie SR z NATO, je za devastaciu Ukrajiny". Pricom je to prave opacne - prave vojnovi stvaci vo vedeni NATO prilievaju do konfliktu na Ukrajine stale viac oleja a za destrukciu krajiny, na ktorej im samozrejme vobec nezalezi, lebo je mimo nich, nesu poriadnu mieru zodpovednosti. Aj ked ti prezidentka do oci povie, ze ona za to nenesie ziadnu zodpovednost (podla ciro jej subjektivneho nazoru, ktory samozrejme ako prezidentka ma pravo povedat do televizora).

V skratke - ked USA inicializovali v 2014 Majdan v Kyjeve, tak mali to postavit tak, ze stoja za Ukrajinou nuklearnymi zbranami ... alebo tam radsej nic nerozostvavat, ak neboli schopni postavit sa im za chrbat poriadne - ale len ich vyuzit na rozostvanie EU a Ruska.


Jaroslav80, v jednem prispevku píśeš, že si s detmi niekde v Martine. Skús myslieť na ich budúcnosť, ak už na svoju nemysliš.

KTO TI BUDE GARANTOVAŤ NEUTRALITU, PROSÍM ŤA?

Pre Putina žiadna zmluva, žiadna dohoda neplatí, útoči na všetko a tiež na jadrovu elektrareň Zaporožie, kde tiež porušil ženevsku konvenciu.
Fakt si skús spätne čítať svoje príspevky a zamyslieť sa. Len mi prosím Ťa nenapiś, že Rakusko a Švajčiarko sú neutrálne a nič sa tam nedeje. Oba štáty sú v pohode lebo by museli isť cez štaty NATO, ak by ich chcel niekto napadnúť. Takže aj Slovesnko im robí ochranu.
Joki bought a coffee. Ty môžeš tiez :)
https://www.buymeacoffee.com/akoinvestovat
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3876
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 130 times
Been thanked: 357 times
Kontaktovať používateľa:

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Dovolim, si napisat aj ja ako jeden z pametnikov , ktori sme sa zisli vobec na prvom stretnuti ako- investovat pred mnohymi rokmi v Tatrach. Na kazdom z tychto nasledovnych stretnuti sme riesili investovanie trading mali sme prednasky kto ako co trejdi, proste pre mna ako samouka hotova zlata bana vedomosti ...

Zial to uz len bolo, toto forum ide spiralovo dole kvalitou a to vdaka krcmovym reciam o politike, do ktorych som sa zial aj ja niekedy dal zatiahnut, moja chyba. Takze za mna , kym tu budu vlakna s politickym obsahom ja neprispievam nikde . Zrusme denny pokec, politicke temy, nabozenske temy, proste vsetko co nesuvisi s investovanim. Vratme tu odbornost.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

Dovolim si napisat ako jeden z moderatorov. Ak by bolo forum na mne, urobil by som to uz davno. Ja mam moznost tu editovat len kvoli tomu, ze som mazal spamy, ked to bolo potrebne. A forum prezilo. Takymto stylom sa to ale dalej neda. Ak chcete, chodte sa hadat na FB, doma v rodine, v krcme. Toto nie su temy, ktore budu mat jednoznacneho vitaza. Nikto nevie, kde je pravda a ani ako to skonci. Mozno budete namietat, ze politika suvisi s investovanim. Ano, ale toto forum by mohlo byt hlavne o investicnych napadoch a radach, nie o hadkach o politike. Tieto temy preskakujem a preto sa k nim ani nevyjadrujem. Pre mna osobne je tento obsah nezaujimavy. To, ako pojdeme dalej sa musi rozhodnut majitel fora.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1826
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 216 times
Been thanked: 115 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Adammd »

Kto môže mazať príspevky a celé založené témy(tzn všetky príspevky v danej téme)? Iba administrátor, alebo akýkoľvek moderátor?

Zmazané príspevky, resp celé vlákno témy, sa po takomto zmazaní niekde archivuje, alebo je zmazané nadobro?

Ďakujem za odpoveď.
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

Tu mas cely realizacny tim.
Mazat moze ktokolvek z uvedenych. Zmazane prispevky sa podla mna nearchivuju. Ale su o tom zaznamy, kto co zmazal a kedy.
Prílohy
obrázok_2022-03-04_093739.png
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
gigant
Active Member
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Po 25 02, 2013 8:48 am
Been thanked: 11 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa gigant »

Prispevok obsahoval politicky ladeny komentar a preto bol zmazany. T.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1750
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 165 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Glogol »

osamely chodec napísal: Pi 04 03, 2022 8:34 am Takze za mna , kym tu budu vlakna s politickym obsahom ja neprispievam nikde . Zrusme denny pokec, politicke temy, nabozenske temy, proste vsetko co nesuvisi s investovanim. Vratme tu odbornost.
s rusenim radsej opatrne aby zase neotvorilo debatu o nicom - ze sloboda slova ...skusim zacat od seba a skusim si dat tyzden pauzu od akejkolnek geo-politickej aj politickej reakcie. Ak sa nam mi to podari a nenecham sa zatiahnut a potom "ne-reakciu" predlzit a aj viacerym - potom pomaly hadanie sa tu zanikne. snad.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@Tilbur, osamely chodec:

ďakujem veľmi pekne za názory. Som toho istého názoru. Už pred mesiacom, keď tu u nás táto téma len vznikala som jasne prezentoval svoje stanovisko, že si nemyslím, že tu táto téma vôbec patrí a má iba veľký potenciál spôsobovať tu konflikty a problémy. A presne ako píše Glogol, stretlo sa to s jasným odporom: že chcem zavádzať cenzúru na fóre a nikdy tu také nič nebolo. Myslím si, že viacerí od začiatku podceňovali túto tému.
Martin7
Guru Member ****
Príspevky: 1381
Dátum registrácie: So 19 03, 2016 11:49 am
Been thanked: 198 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Martin7 »

Postaviť sa dezolátom treba diskusiou (nemyslím konkrétne tu na fóre, ale všeobecne), nie zakazovaním. Tým ich len utvrdíme v názore, že majú pravdu.

edit: reagoval som na Pokusa. Nebudem to už viac rozoberať.
Naposledy upravil/-a Martin7 v Pi 04 03, 2022 12:31 pm, upravené celkom 1 krát.
If you don´t find a way to make money while you sleep, you will work until you die. Warren Buffett
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

Martin, povedal by som, ze tu nejde o obhajovanie nazoru a vysvetlovanie, ale o to, aby forum sluzilo ako pomocka pre investorov. Taketo politicke prispevky by mali byt zmazane.
Pravdupovediac tieto vlakna nectitam vobec a ani neviem, co obsahuju. Prechadzat cez vesetko a studovat, co kto povedal je strata casu pre mna.
V tomto boji nikto nevyhra, lebo objektivnu pravdu nepozna nikto z nas. Potom su taketo pretlacania len zbytocne minanie sil.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 641 times
Been thanked: 370 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

@All: Nakoľko sme už všetci unavení po tomto mesiaci a hlavne Juggler a ja, keďže hlavne my dvaja čelíme sústavnému tlaku denno denne, navrhujem Vám, aby sme si dali ako píše Glogol s touto témou pauzu aspoň na tento víkend. Ja sa chcem po mesiaci venovať cez víkend konečne svojej rodine.

Samozrejme píšte, pokiaľ bude niečo dôležité, ale nenaťahujme sa tu prosím aspoň na tento víkend. Skúsme byť všetci nekonfrontačný aspoň 1 víkend.

@Iceberg: po práci Ťa odbanujem, ako vidím, len som si tým narobil kopu roboty, neber si to osobne, dnes by som to tlačítko už nepoužil.


Všetkým ľuďom dobrej vôle, želám pekný víkend.
Zdravym
Active Member
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Pi 30 07, 2021 1:55 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Zdravym »

Dnes sa nam trochu zamracilo, co planujete na vikend? :lol: :roll: :beer: :kavicka: :pivko: :D
Kosa
Active Member
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Št 27 10, 2016 11:24 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Kosa »

Reakcia na prispevok, ktory bol zmazany. T
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

Takto by to tu mohlo fungovat. Mazat politicke prispevky. Ak so mnou nesuhlasite, dajte vediet. T
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Kosa
Active Member
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Št 27 10, 2016 11:24 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Kosa »

Napisal som len znenie zakona k prispevku giganta, bez ziadneho politickeho podtextu, ale nerobi mi to problem. Potom by bolo asi vhodne to cele locknut a ostat len v odbornej rovine.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

V pohode. Len tam bola citacia toho prispevku, preto som to upravil. Locknut forum sa neda. Lebo si spravis temu, aku chces a kde cches. Malo by dojst ku konsenzu uzivatelov, aby sme diskutovali o tom, na co je forum urcene a nie o politike.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
lukas-svk
Gold Member **
Príspevky: 423
Dátum registrácie: Ut 22 12, 2009 8:57 pm

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa lukas-svk »

Tak ako? Je povolena diskusia ohladom inych tem nez len o investovani alebo nie?

Lebo mna by velmi zaujimalo ake racionalne argumenty maju ti ludia, ktori su za vytupenie Slovenska z NATO.
Alebo ma pls nasmerujte na dane prispevky, nech sa niecomu priucim.

Dik.
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

To som daval ako priklad, ako by sa to mohlo robit.
Potrebuje to tu vo fore trosku skludnit. O tomto je cela spolocnost - totalne rozpoltena.
Preto by som Vas prosil o miernejsi ton.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4076
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 55 times
Been thanked: 71 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Tilbur napísal: Pi 04 03, 2022 1:14 pm Locknut forum sa neda. Lebo si spravis temu, aku chces a kde cches. Malo by dojst ku konsenzu uzivatelov, aby sme diskutovali o tom, na co je forum urcene a nie o politike.
Tilbur, locknut sa to da jednoducho. Sme tu dospeli ludia - cize ak majitel fora Tomas Virdzek jasne povie, ze nepraje si tu vlakna s politikou (pripadne trebars ze pocas Marca 2022 si ich nepraje), som si isty ze 99% uzivatelov to bude respektovat a ti 1% ktori by to nerespektovali im predsa lahko moze vymazat politicke prispevky alebo zablokovat konta, ak by napriek upozorneniam a vymazanym prispevkom pokracovali dalej.
lukas-svk napísal: Pi 04 03, 2022 2:14 pm Tak ako? Je povolena diskusia ohladom inych tem nez len o investovani alebo nie?

Lebo mna by velmi zaujimalo ake racionalne argumenty maju ti ludia, ktori su za vytupenie Slovenska z NATO.
Alebo ma pls nasmerujte na dane prispevky, nech sa niecomu priucim.


Cize zaujima ma tiez odpoved na tuto otazku. Je BAN na offtopic a politiku na tento vikend? Na tento tyzden? Vobec? Alebo natrvalo?
Tilbur
Platinum Member ***
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: St 03 02, 2010 8:41 am
Has thanked: 39 times
Been thanked: 27 times

Re: DENNÝ POKEC - Mar 2022

Príspevok od používateľa Tilbur »

Jaroslav, s Tomášom to mám vydiskutovane a vyjadril sa jasne. Nechce to tu. Som proti blokovaniu uzivatelov. Nevhodné príspevky budem najskôr opravovať, neskôr mazať.
Prosím správajme sa k sebe slušne. Toto fórum by malo byt konštruktívne. To je jeho najväčší potenciál, nie hádky a zvady.
My number one job as a trader is to manage risks not make money.
Zamknuté

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"