LADIS

Čo sa inam nehodí, ale máte potrebu to napísať
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:idea: Kterého národa lid má nejvíce akcie , v procentech obyvatel státu :
Čechy 57% lidí
USA 48%
Španělsko 33%
Británie 23%
Německo 17%
Francie 15%
:?: Zajímalo by mne , kolik procent obyvatel Slovenska má akcie ?
Prevzato z magazinu Focus Money nr. 29 / str. 98 , 2007
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Dikobraz 2 hier

Príspevok od používateľa ricmund »

Musim říct, že jestli se Láďovy něco podařilo tak mě fakt pobavit na tomhle tématu. Nesměju se vám Láďo aby nedošlo k záměně. Kuala Lumpur hula la la la. Nikdy jsem si o sobě nemyslel, že jsem nějak chytrej, ale po čtení vašich příspěvků jsem zjistil, že už ani nerozumim česky (psát neumim už dlouho) :D
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:lol:
Zdálo se mi , že pan Ricmund se směje vidíce nějakou chybu v mých slovech Petronas Towers in Kuala Lumpur ,
ale né , on povídá :
" " Jen mě pobavili ty odpovědi německy mein kind a to povídání o Kozovy " "
:lol: pobavili odpovědi + povídání o Kozovy :lol: pobavily o Kozovi :lol: :lol: :lol:
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Představte si , představte si ...................
na severní polokouli se otáčí vodní vír proti směru hodinové ručičky ,
na jižní polokouli se otáčí vodní vír ve směru hodinové ručičky ,
na rovníku přesně na pár centimetrů vytíká voda svisle dolu bez víru.

Povídali teď v televizi že v Ecuadoru severně od Quito maji důkladně označený rovník červenou linií a sloupy z betonu , ale o 25 metrů vedle.
Tedy tam turistické průvodkyně vypouštějí vodu z umejvadla na nožkách
a na tom chybně označeném rovníku se dělá vír v umyvadle a 25 metru od linie neni vír žádný v umyvadle a tam je rovník opravdu.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Představte si , představte si ...................
Někdy kolem 1850 si někdo z Australie obědnal v Norsku Aquavit a než se ta zásilka po měsících dostala lodí do Australie , už nebyl ten zákazník naživu. Tedy vzali lodí ten Aquavit do Osla zase zpátky. A on moc dobře chutnal. Od té doby se norský Aquavit posílá 2x přes rovník , v dřevěných sudech od sherry do Australie a zase zpátky. Pak se nazývá Linie Aquavit a na každé láhvi Linie Aquavitu je napsáno , kterou lodí a kdy se plavil v sudech na výlet do Australie.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
ricmund
Gold Member **
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Št 12 07, 2007 2:24 pm

Príspevok od používateľa ricmund »

Ladis napísal::lol:
Zdálo se mi , že pan Ricmund se směje vidíce nějakou chybu v mých slovech Petronas Towers in Kuala Lumpur ,
ale né , on povídá :
" " Jen mě pobavili ty odpovědi německy mein kind a to povídání o Kozovy " "
:lol: pobavili odpovědi + povídání o Kozovy :lol: pobavily o Kozovi :lol: :lol: :lol:
Musim psát víc když vidim jakou máte radost z mojí "výborné" znalosti českého pravopisu 8)
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Hlavně by to chtělo psáti v oddělení AKCIE o akciích.
Jaké koupit dnes akcie z Čech , Německa , Evropy , USA a od jinud a proč.
Nebo proč nekoupit dnes akcie z Čech , Číny , Japonska , Koreje , Australie , Ruska , Turecka , Brazilie.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:idea: Kupte krávy v Rumunsku ! :!:
Výnosná a ekologická a etická investice v Rumunsku je investice do krav.
Dnes stojí dospělá kráva v Rumunsku jen 100 euro.

Kdyby nebyla doprava a clo drahé , mohou se krávy po 100 euro z Rumunska v západní Evropě prodat za mnohanásobek.
Kvůli tomu letnímu hycu , nemaji dnes krávy v Rumunsku co jíst a co pít.
Taky v Mad'arsku zemřelo na hyc v posledních dnech už 500 lidí.
Nejlepší by bylo o dovolené dnes objeti těch 2300 km dlouhé norské pobřeží od Bergen až po Kirkenes s poštovními lod'mi Hurtigruten. V zastávkách Alesund , Trondheim , Hammerfest , Tromso , Honningsvag , delaji nekolik hodin přestávky na prohlídku měst. V Honningsvag je čas na výlet autobusem na Nordkapp. Na poštovních lodích Hurtigruten neni nutno draze platit kajutu s postelí , ale spáti na polštářovaných lavicích v prostou pro cestující. Pro všechny je přístupná sprcha zadarmo. Strava na lodích je levná , třeba vuřt s houskou a limo. V Oslo i v Bergenu i v Alesundu i v Tromso jsou turistické ubytovny za asi cca 20 euro.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Ladis, Ladis, že ti není hanba kopírovat cizí příspěvky!! Nebo že by se z tebe na konkurenčních stránkách stal jeden z těch srabů??! :)
PS: Myslel jsem, že velký investiční guru Ladis to nemá zapotřebí, ale tvůj styl je naprosto nezaměnitelnej, ať už se podepíšeš jako Ladis, Ouvej, Ladislav K., L. Konečný, J. Novák apod. Když na tebe házeli ten "vítkovickej spam", tak nebyli zas tak daleko od pravdy, co? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Myslel jsem , ze je lepsi , kdyz se podepisu jinde jako J. Novák nez jako Emilo Zapata. Totiz prispevky , ktere mi nepomohou ke slave , nechci podepisovat vlastnim jmenem. Tedy odpust , ze jsem se podepsal jinde J. Novak a pak ten prispevek ode mne tam okopiroval a vlozil sem.
Ale zde by mohla býti zajímavá diskuse o investici do krav v Rumunsku.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:) Němečtí Gastarbeiter chodí za prací do Polska ! Vše je naruby ! :)
Polsko roste ! Odborní pracovníci stavebnictví , zedníci , mistři i stavební inženýři najdou ihned práci na stavbách v Polsku , například ve Wroclawi. Plat 10 euro a víc za hodinu !
A tak stavební pracovníci z Německa a z Bavorska chodí pracovat do Polska a najedou práci ihned !
Zatimco lidé z nové východní Evropské Unie mohou pracovat v Německu až 7 let po vstupu do EU , Němci mohou pracovat ve východní EU ihned. Už se ozývají v německé vládě hlasy , že tu lhůtu 7 let zruší , když neplatí pro Němce v Polsku , ale pro Poláky v Německu.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Myslel jsem , ze je lepsi , kdyz se podepisu jinde jako J. Novák nez jako Emilo Zapata. Totiz prispevky , ktere mi nepomohou ke slave , nechci podepisovat vlastnim jmenem. [/b]
TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Představte si , představte si
V zemi Sachsen-Anhalt , Sasko-Zastávka , už se dnes dostává 36% elektrické energie od větru , z větrníků !
Ted' by ještě mohly v nějaké nezajimavé krajině rozmistit solárni panely na dalši 33% energie a
do řek umistit vodní mlýny a průtokové turbíny , které nepotřebují žadné vodní přehrady na další 33% energie
a pak už je možno zrušit tepelné a jaderné elektrárny.
Taky auta mohou přes den jezdit na solární energii a vnoci na olej z řepky. Auta od McDonalda jezdí taky na jejich spálený olej od pommes frites a nepotřebují benzín ani naftu.
Tedy ztráta ropy neublíží. Oleje z řepky bude dost. A přes den lze jezdit autem na solární energii.
Už jste viděli auta na solární energii ? Já jo.
Vy asi myslíte , že anglosaské znamená anglické a americké.
Ale kolem roku 500 do Britanie přišel národ saský z dolního Saska kolem Hamburku a národ anglický z Angeln = Schleswig-Holstein ze severního Německa. Tedy národ anglosaský je národ německý , který se později křížil s Brity a změnil na nový národ anglický v nové Anglii. Stará Anglie byla Šlesvik-Holštajn.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Honza
Príspevky: 53
Dátum registrácie: Ne 31 12, 2006 6:57 pm
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Honza »

Ladis
Kontrolní otázka - co se stane, když najednou přestane foukat vítr anebo svítit slunce? V tu ránu jsou nám všechny většné a solární elektrárny k čemu ... ?
Ono je totiž veřejným tajemstvím, že mám-li někde X MW instalovaného výkonu ve větrných či jiných elektrárnách, stejně stejné X MW výkonu musím rezervně držet v klasických zdrojích (atom, uhlí), neboť přestane-li foukat vítr, musím tento výpadek z něčeho okamžitě pokrýt. A elektrická energie se nedá v distribuční soustavě nikde skladovat, jak zcela jistě všichni víme.
Není všechno zlato co se třpytí ...
Honza
Príspevky: 53
Dátum registrácie: Ne 31 12, 2006 6:57 pm
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Honza »

většné = větrné

PS: Proč tu nelze po sobě editovat přísěvky, tak jako na všech civilizovaných fórech? Třeba pro případ že člověk napíše nějaký překlep ...
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kadu »

Honza napísal:Ladis
Kontrolní otázka - co se stane, když najednou přestane foukat vítr anebo svítit slunce? V tu ránu jsou nám všechny většné a solární elektrárny k čemu ... ?
Ono je totiž veřejným tajemstvím, že mám-li někde X MW instalovaného výkonu ve větrných či jiných elektrárnách, stejně stejné X MW výkonu
Kdyz prestane svitit slunce asi zmrznes :wink:

Ale ale, cozpak neni mozne uchovat el. naboj? ANO NE TO MOZNE :idea:

A pak proc tak kratky pohled.. Dame si solar do svych vlastnich oken! A neni treba zajistovat slozitou velkokapacitni distribuci! Ba dokonce kdo rika ze potrebujem STRIDAVY PROUD? :idea:

TO JSEM TED CETL: Ze v cine se hodne stavi nove bytove jednotky a do vetsiny komplexu se uz zabudovavaji solarni panely...
Honza
Príspevky: 53
Dátum registrácie: Ne 31 12, 2006 6:57 pm
Bydlisko: Brno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Honza »

kadu napísal:Kdyz prestane svitit slunce asi zmrznes :wink:

Ale ale, cozpak neni mozne uchovat el. naboj? ANO NE TO MOZNE :idea:
Dobrý, Kadu, dobrý ... tak ještě jednou pro méně chápavé ... že přestane svítit slunce myšleno samozřejmě když "zajde za mraky", neboli přestane svítit na ony solární panely.
A ad to uchovávání náboje ... mno, až vymyslíš způsob jak uchovávat "náboj" v přenosové soustavě VVN (u nás cca 400kV) tak, aby nebylo nutno držet ku okamžité spotřebě stejný okamžitý
vyráběný výkon, bude Ti svět ležet u nohou ... do té doby se musíš smířit s tím že je to tak, jak jsem napsal ...
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Jak je známo z malých solárních zařízeních , třeba z kalkulaček , proud se vyrobí , i když je zataženo.
A zapoměls , že já píšu i o vodních elektrárnách , které by nepotřebovaly přehrady , ale malý proud by se skládal dohromady z mnoha vodních mlýnů a průtokových turbín , kterým by stačil jistý náhon , jako u mlejna.
Taky stačí dáti do obyčejné vody jeden měděný a jeden železný drát nebo plech a už vyráběji stejnosměrný proud. Schválně si dejte do vody měděný a železný drát a změřte ji na suchých koncích to napětí nebo proud.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
! Super video 0,14 min. o investici do banánových akcií !
http://www.youtube.com/watch?v=XmNeRvIs ... ed&search=
! Super video 0,14 min. o investici do banánových akcií !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:mrgreen:
Já si myslim , ze na Tour de France by se po kazde etape meli losovat ty 3 vyherci kazde etapy mezi temi , kdo dojeli 11. az 31.
Protoze ti kdo dojeli opravdu na 1. , 2. a 3. miste jsou podvodnici s dopingem.
Taky index DAX se podezriva , ze rostl v prvni polovine roku jen kvuli dopingu.
A dnes pri te korekci uz doping na DAX prestal pusobit.
:mrgreen:
:roll:
Zitra , nebo za par dni uz bude zase krasny signal koupit nemecke akcie , Siemens , Daimler , Adidas ,
jen akcie Singulus je fuj = jiz se objevuji pesimisti mezi analytiky , kteri ocekavaji letos pokles zisku EPS u firmy Singulus , ale jeste zdaleka ne vsichni analytici.
Tedy Warren Buffett by byl trpelivy a s akcii Singulus by 2009 a 2010 krasne vydelal.
Philip Fisher by se nastval a Singula by prodal i se ztratou uz nekdy letos. :idea:
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
vasura
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 30 07, 2007 6:16 pm

Re: LADIS

Príspevok od používateľa vasura »

Ladis, nebylo by lepší po tomto výplachu raději koupit ETF LevDAX (LU0252634307), než jednotlivé akcie.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: LADIS

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ladis napísal:Já si myslim , ze na Tour de France by se po kazde etape meli losovat ty 3 vyherci kazde etapy mezi temi , kdo dojeli 11. az 31.
Protoze ti kdo dojeli opravdu na 1. , 2. a 3. miste jsou podvodnici s dopingem.
to mas dost naivne predstavy :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Jak jsem slepej , tak vidim , ze korekce akcii uz je dnes ukoncena , jen u bank akcii jeste ne. Totiz indexy se odrazily od linie podpory a vse zas roste , jen akcie bank ne.
Tedy jsem koupil dnes akcie ADIDAS a asi v listopadu je prikoupim za tu samou sumu.
Zatimco mnozi technici treba budou s nakupem cekat , az akcie nebo indexy prekonaji sva maxima dosazena pred mesicem.

Podle nejnovějších výzkumů, dnes myč nádobí v USA zůstane myč nádobí, je prý malá šance udělat dnes v USA karieru.
Dnes je prý nejsnažší udělat karieru, nebo od mytí nádobí dojít k milionum ve Skandinavii a pak v Kanadě a v Australii.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Gratulácia

Príspevok od používateľa Bebe »

Ladis napísal:Jak jsem slepej , tak vidim
Hádam i ja dobre vidím, táto téma je najdiskutovanejšia v tomto fóre. Gratulujem Ladis! Viem, ako si na tie "naj.." veci potrpíš.
Ladis napísal: Podle nejnovějších výzkumů, dnes myč nádobí v USA zůstane myč nádobí, je prý malá šance udělat dnes v USA karieru.
Dnes je prý nejsnažší udělat karieru, nebo od mytí nádobí dojít k milionum ve Skandinavii a pak v Kanadě a v Australii.
V Škandivávii, v Kanade, či Austrálii? Ale choďte mi niekam. Nie, nikam nechoďte, zostaňte pekne tu. Veď čo je jednoduhšie, ako zamestnať sa na Slovensku za priemerný plat na 8hodín, zariadiť si život tak, aby bolo možné ušetriť 30% zo mzdy (4500 SK), peniaze investovať a o 10rokov máte 1.mil. Skk. A ak budete pokračovať ešte ďalších 30rokov odídete do dôchodku s kontom 1.mil. EUR. Pretože, ale fungujú isté mechanizmy a nie suché prepočty, určite sa táto doba skráti aspoň o tretinu.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa kadu »

Ladis napísal::mrgreen:

jen akcie Singulus je fuj = jiz se objevuji pesimisti mezi analytiky , kteri ocekavaji letos pokles zisku EPS u firmy Singulus , ale jeste zdaleka ne vsichni analytici.
Tedy Warren Buffett by byl trpelivy a s akcii Singulus by 2009 a 2010 krasne vydelal.
Philip Fisher by se nastval a Singula by prodal i se ztratou uz nekdy letos. :idea:


SINGULUS kupuje 51% spolecnosti STANGL zabivajici se vyrobou fotoclanku [PV]

Tiskova zprava:
http://cms.singulus.de/en/presse/presse ... 6ce811ea7f

Otazka pro experta Ladise, je SINGULUS bezceny? Prodat, Nechat ci dokoupit!
Muj nazor: DOKOUPIT :idea:
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

:lol:
US Reklamní agentura ValueClick oznámila , že minulý kvartál rostl zisk EPS o 17 centů. Ale analytici očekávali o 18 centů. Veliké zklamání , akcie spadla za jediný den 30.7.2007 -20%. A den předtim bylo P/E 33 , P/S 4.3 , P/B 3.8
Firma ValueClick ( VCLK ) čeká letos růst zisku +22% a příštích 5 let +20% ročně , tedy neni důvod , aby akcie padala -20% za den , když i minulý kvartál zisk rostl o 17 centů namísto 18 centů. Dnes po korekci je tedy P/E 27 , P/S 3.6 , P/B 3.2.
http://finance.yahoo.com/q?s=VCLK
:lol:
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Já myslim, clovek by mel koupit kazdou akcii portfolia za stejny obnos , nebo ty riskantni akcie za 2x mene penez nez ty neriskantni.
Tedy akcie spadle nedokupovat pro polepseni nakupniho kurzu , aby za ty spatne a riskantni akcie nebylo zaplaceno vice nez za ty dobre akcie.
Tedy Singulus kupuje dnes 51% solární firmy Štangl a tato firma ceka letos rust zisku +40% az 50% a to zlepsi i zisk letos u firmy Singulus.
Jenomze firma Singulus cekala 2006 rust zisku o 100% a nebyla to pravda a 2007 cekala firma Singulus rust zisku vic nez 100% a Citigroup zas ceka pokles , tak kdovi , jestli ten Štangl vubec letos poroste a pomuze k rustu zisku Singulovi.
Ty výdaje za firmu Štangl mohou Sigulovi zas zisk snížit.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »


V rámci opcního programu, kdy si vedoucí firmy a clenové dozorcí rady koupí akcie vlastního podniku za nízkou, léta minulou cenu a rozdíl k aktuálnímu vysokému kurzu se platí z kasy podniku, byl shledán vinným ve vsech 10 bodech obzaloby Gregory Reyes - chef firmy Brocade. Maximální mozný trest 20 let vezení. Strýc pana Reyese je predseda financí ve firme Google. I nadále bezí vysetrování ve firme Apple, kde si chef Steve Jobs a jiní z vedení taky dovolili plundrovati kasu podniku. Asi legálne si berou kazdý rok miliony euro pomocí opcí chefové od United Technologies , Wells Fargo , Deutsche Bank , Cisco , Merck , FedEx , US Bancorp. V Cechách je známé plundrování kasy koncernu ČEZ, kde policie obvinila 10 lidí v lednu 2007.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

""Josef Tkac, byvaly riaditel IRB (Investicna a rozvojova banka) za Meciara, ktora krachla pre zle uvery, ma 6 miliard, banka IRB nema nic.""
:lol: ""No nic, urcite Tkáč 6 miliard poctivo zarobil, staci robit asi 1000 rokov za pol miliona mesacne a mate to doma."" :lol:
""Zle jazyky hovori, ze mlady Tkac a kamarati, tzv.zraloci z J&T mali v IRB otvoreny ucet, chodili do IRB peceni, vareni ako do rodinnej kasicky. Po Tkacovi sa pokusil IRB, resp.zvysky este vycucat Alexander Rezes.""
:cry: ""Nasledny krach IRB potom zaplatil stat, cize sa poskladali vsetci obcania aj s dochodcami cez cez nizke dochodky."" :cry:
Text vypujcen z http://ekon.diskusie.sme.sk
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Zase pirát zaměstnává Bahamy

Príspevok od používateľa Ladis »

Zase pirát zaměstnává dnes Bahamy
300 let potom , co opustil poslední velký pirát ostrovy Bahamy , zase je dnes řeč o dalšim velkém pirátu : Viktor Kožený. Po 19 měsících v jednom z nejkrutších vězení světa byl nedávno na kauci vypuštěn , aby mu zas za několik dní oznámili další vězení , maximálně 25 let. Zatimco Viktor Kozeny plánuje dnes začít internet-business. Kdysi si přivezl do své vily v Aspen americké milionáře a nasliboval jim , že vydělají rychle na olejových akcií z Azerbajdžánu 100-násobek po privatizaci. Dostal tedy miliony dolaru od lidí , ale privatizace v Azerbajdžánu se o léta odložila. Tedy Kožeňák ty miliony dolaru utratil , taky za opravu svojí vily na Bahamas , taky koupil dceři azerdajdžánského prezidenta cestu do Londýna a dal jí 2 miliony dolaru kapesné. Připravil o miliony dolaru i emerickou pojišťovnu AIG a investiční banku Goldman Sachs.
Pozor na kožeňáky !
Piraterie auf Bahamas Piracy on Bahamas Pirat aus Prag Pirate of Prague Pirátství na Bahamách Praha pirát
Píšou německé nedělní noviny Euro am Sonntag 12.8.2007
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

web

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladisi, těch 40-50 chyb nejsou háčky čárky, neboj. Takové prkotiny jsem nepočítal.

OPRAVDU JDE O FAKTICKÉ CHYBY. - nepřesné / špatné výklady pojmů, nesprávný vzorec, k tomu přidám vzájemně odporující si tvrzení atd...
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

nepřesné / špatné výklady pojmů, nesprávný vzorec, k tomu přidám vzájemně odporující si tvrzení
! To neni pravda ! Zadne takove chyby tam nemam ! 162.500x se divali lidi na moje stranky a chyby tam zadne nenasli !
Kdo je v Cechach tak vysoce studovany v akciich, aby nasel chybu na moji webstrance ? judr.mudr. Oldrich Rejnus , judr.mudr. Emil Dockal , judr.mudr. Daniel Gladis ? Kdyz se jich zeptam, jestli mam moji webstranku bez chyb, tak mi odpovi "Jo, jo, tak nejak to asi bude."
Zato já hledám a nacházim chyby v knihach Rejnuse , Gladise , Dockala , Grahama a v knihach o akciich nemeckych autoru. Ale kdo je soudruh Dvořák ? Trader placený z USA za reklamu pro penny-stocks , se kterými ztratil všechny peníze.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa filip glasa »

Trader placený z USA za reklamu pro penny-stocks
ja myslím, že ak máš potrebu to napísať, tak stačí raz na tomto webe.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal: ! To neni pravda ! Zadne takove chyby tam nemam ! 162.500x se divali lidi na moje stranky a chyby tam zadne nenasli !
Kdo je v Cechach tak vysoce studovany v akciich, aby nasel chybu na moji webstrance ? judr.mudr. Oldrich Rejnus , judr.mudr. Emil Dockal , judr.mudr. Daniel Gladis ? Kdyz se jich zeptam, jestli mam moji webstranku bez chyb, tak mi odpovi "Jo, jo, tak nejak to asi bude."
Zato já hledám a nacházim chyby v knihach Rejnuse , Gladise , Dockala , Grahama a v knihach o akciich nemeckych autoru. Ale kdo je soudruh Dvořák ? Trader placený z USA za reklamu pro penny-stocks , se kterými ztratil všechny peníze.
Jak myslíš, ale výrok "Jo, jo, tak nejak to asi bude" mi nepřipadá jako jednoznačné tvrzení neexistenci chyb :wink:

Ale jestli si to tak vykládáš, to je tvoje věc.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladisi, zapomínáš na jednu důležitou věc. Tvoje názory na mne totiž názorně ilustrují tvoje vlastní myšlenkové postupy a chování.

Tvoje názory na mne vycházejí z tvých šablon uvažování a neumíš si představit jiné chování, než je chování tobě vlastní. Takže to, jak mne líčíš a z čeho mne obviňuješ, je tedy tvůj pravý obraz, chování a postupy vlastní tobě samému.

Je mi tě líto.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

LADIS PROKAZATELNĚ LŽE

Ladis tvrdí, že jsem členem ÚV KSČ:
http://ako-investovat.sk/viewtopic.php? ... 4%8D#p5359
Datum příspěvku: Úte Srp 21, 2007 5:18 am
A dokonce ten příspěvek ladis nazval "Honzajsova vražda"

tady vidíte, že ne:
http://www.kscm.cz/photogalery.asp?thema=2686&category=

K charakteru ladise opravdu nemám co více dodat. Myslím, že jeho některé poslední příspěvky mluví sami za sebe.


P.S.
Filipe, sorry za ten link na web totalitní strany, ale rozhodl jsem se bránit naprosto prokazatelným lžím ladise.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Soudruhu Dvoraku z UV KSC , to je jen vtip , tak jako je jen vtip , ze ma moje webstranka 50 velikejch neprominutelnejch chyb , kdyz nedokazes ta chybna slova ani v jednom pripade sem vlozit , aby se aspon jedna chyba potvrdila a verila.
Tedy jsi si nasel hobby : kaziti slavu moji webstranky.
Taky se KSČ davno nejmenuje KSČ , oni prece zmenili jmeno , snad se to jmenuje dnes PolePsovna = polní útulek pro psy.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Soudruhu Dvoraku z UV KSC , to je jen vtip , tak jako je jen vtip , ze ma moje webstranka 50 velikejch neprominutelnejch chyb , kdyz nedokazes ta chybna slova ani v jednom pripade sem vlozit , aby se aspon jedna chyba potvrdila a verila.
Tedy jsi si nasel hobby : kaziti slavu moji webstranky.
Taky se KSČ davno nejmenuje KSČ , oni prece zmenili jmeno , snad se to jmenuje dnes PolePsovna = polní útulek pro psy.

PŘICHYCEN PŘI LŽI NAJEDNOU TVRDÍŠ, ŽE TO BYLA LEGRACE.
:wink: :wink:
chováš se jak tříleté děcko.

Přece to, že neřeknu, že stránka má chyby, že se tímto ony chyby sami od sebe zmizí.

chtěls 1 věc - tedy je - nesmysl je tahle věta:
Pasiva se delí na vlastní kapitál + cizí kapitál + rezerva
Správné znění si ale najdi sám. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4110
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Frankfurt
Been thanked: 26 times
Kontaktovať používateľa:

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Ladis »

Passiva : dazu gehören Eigenkapital , Rücklagen ( = Reserve ) , Fremdkapital ( = Schulden ).
Pasiva : tam patri vlastni kapitál , rezerva , cizí kapital (= dluhy).
Pasiva jsou vlastní zdroje a cizí zdroje a rezerva.
Nekdy se píse "pasiva a vlastní kapitál" a nekdy jen pasiva a vlastní kapitál je v nich.
Jinak to v JZD Praskolesy nemáme.
Y otras practicas no tenemos en Vinos de Rioja.
ZDARMA kniha v PDF ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/kniha.htm
♥ ♥ http://nr1a.com/AKCIE ♥ ♥ https://www.facebook.com/groups/2660933057270038/
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: LADIS

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal:Passiva : dazu gehören Eigenkapital , Rücklagen ( = Reserve ) , Fremdkapital ( = Schulden ).
Pasiva : tam patri vlastni kapitál , rezerva , cizí kapital (= dluhy).
Pasiva jsou vlastní zdroje a cizí zdroje a rezerva.
Nekdy se píse "pasiva a vlastní kapitál" a nekdy jen pasiva a vlastní kapitál je v nich.
Jinak to v JZD Praskolesy nemáme.
Y otras practicas no tenemos en Vinos de Rioja.
Když jsi to takhle opsal, tak si to tank nech. Chyba zůstává.
Napísať odpoveď

Návrat na "Off topic - nie len investovanie"