Vegasoul Capital

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Granatite
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 26 11, 2012 8:26 am

Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Granatite »

Prezentacia CTA so solidnou velkostou a s najlepsim risk/reward v industry. 2011 skoncili s -7,62% a 2012 su -0,63%. Track record vsak stale vyzera dobre vzhladom na celkovu vykonnost CTA.
Prílohy
2011 - 01 Vegasoul Fund Performance Update.pdf
(156.88 KiB) 265 stiahnutí
Vegasoul Fund - Presentation - Feb 2011.pdf
(388.79 KiB) 492 stiahnutí
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Biosko »

Hmm tak to nie je bohvieco ked ich performance klesa z roka na rok.
mustafa
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Ut 17 07, 2012 11:11 am

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa mustafa »

Dobri su, spojenie makra a systemic trading, tam niekde lezi buducnost aktivnej spravy portfolia.
Granatite
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 26 11, 2012 8:26 am

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Granatite »

Biosko napísal:Hmm tak to nie je bohvieco ked ich performance klesa z roka na rok.
...a pritom je na trhu tolko kvalitnych seminarov, skoleni, knih a forexovych robotov, co robia profity kazdy den. Tiez sa cudujem, ze niekto investuje do nejakeho hedge fondu :-D
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Biosko »

No presne keby tie prachy dali mne hned by na tom boli lepsie by som im to odtredoval ako lusk :)
Granatite
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 26 11, 2012 8:26 am

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Granatite »

Biosko napísal:No presne keby tie prachy dali mne hned by na tom boli lepsie by som im to odtredoval ako lusk :)
Mas dobre vysledky?
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa kolega »

Granatite napísal:...

...a pritom je na trhu tolko kvalitnych seminarov, skoleni, knih a forexovych robotov, co robia profity kazdy den. Tiez sa cudujem, ze niekto investuje do nejakeho hedge fondu :-D
...
Granatite napísal:...

Mas dobre vysledky?
niekto si z niekoho striela ale prave si nie som isty kto :-D
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Biosko »

Heh tak nejake som hodil do tohto topicu http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... =57&t=3939" onclick="window.open(this.href);return false;

V kazdom pripade z mojej strany to bolo pisane zo srandy lebo nemam zaujem o ziadnych klientov :).
Granatite
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 26 11, 2012 8:26 am

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Granatite »

Pekne, ale kratka historia a neda sa do toho naliat vela penazi, takze moze ti to zarobit na kavu, ale Soros z toho nebudes. Kazdopadne drzim palce a uprimne blahozelam k peknym vysledkom.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Vegasoul Capital

Príspevok od používateľa Biosko »

Kava mi moc nechuti skor ten caj. Takze na caj :). No nie je to moj jediny account takze sem ta keby som dostal chut aj na kavu tak neskrachujem.
Inac ak tu budes chodit kludne mozes ten moj topic sem tam pozriet ono historia accountu sa vytvori len buducnostou ktora pride a ja to sem tam budem updatovat. Napr dneska sa chystam.
Ja nepatrim k ludom co snivaju o Soros peniazoch mne staci ta kava-caj.
A diky moc ze mi drzis palce a za blahozelanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"