Nakoniec som backestami nic moc nevymyslel. Jednoducho mi vyslo ze ked mam stastie zarobim, ked smolu tak prerobim... (prikladam graf)
V tejto teme budem hlasit moje trejdy. Momentalne som uplne uplny zaciatocnik a planujem hladat sam seba.
Dakujem za vsetky doterajsie komentare. Niekolko krat som si ich vsetky presiel a moje pocity ostali zmiesane.
Planujem do obchodov vstupovat na realnom ucte a riskovat malu ciastku.
Moja vizia je, ze sa pocas obchodovania nasledujucich 12 mesiacov a dostanem na krasnych +0% p.a a hlavne najdem smer ktorym sa budem dalej uberat




