toto sa bude pacit hlavne jonatanusovi
http://mechanicalforex.com/2014/07/trea ... rgets.html" onclick="window.open(this.href);return false;
vysledok by bol tych 5% winerov a 95% loserov ... v simulacii neni ziadny edge, betuje sa nahodne ...
Preco SK?"Obchodovanie FX na SK"
tak, ked pri 3b spreade, skoncilo dobre 5% traderov a pri 0bodovom 10% traderov, tak pri 1b spreade skonci dobre 8% traderov a pomer bude 8 : 92 ...Mika napísal:kludne si chlapi pozrite , kolkoze je tych brokerov na svete co maju spread na EURUSD 3 body.
http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads" onclick="window.open(this.href);return false;
skoda ze to je po kvartaloch ... chcelo by to vidiet sumarne cislo za 2 roky ... ze kolko uctov je v pluse ... to je zaujimavejsie ...Mika napísal:http://forexmagnates.com/exclusive-q2-2 ... ck-off-ib/
tu je 2Q 2014 a pod clankom je cela statistika od 2012