Airwolker - obchody

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4095
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ani toto by nemuselo byt zle pracovisko :)
Prílohy
flying_carpet.jpg
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Davoo, hehe, tu fit loptu mam, dnes som ju bol nafuknut. Niektore funkcie 3 v 1 som uz davno odskusal a je to celkom sranda, ale nastastie manzelku nemam :)) ... este musim odskusat funkciu sedenia :))
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15945
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1084 times
Been thanked: 1444 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Sedí sa na tom naprd. Fit loptu a takisto dynamické podložky som vyskúšal dávno predtým než som kúpil stoličku... Žiadna alternatíva za 10 € neexistuje.. Na lopte vydržíte sedieť pol hodinu...lopta lezie na nervy, je nestabilná a v lete si na nej sparíte gule.....detto nafukovacie podsedáky. Ale nebudem nikoho presviedčať, vyskúšajte sami...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Velmi dobre to viem, guma je guma, a aj vcera som s neurologom preberal tento problem a najlepsie riesenie je stolicka spinalis a cvicenie pilates .... pisal som do spinalis predajni, ci nemaju vystavny kus so zlavou, tak maju a zlava je smiesnych 10% ... takze 700 euro budem musiet za to dat .... pokial je to kvalitna stolicka a vydrzi aspon 10 rokov ... tak ok .... zatial robim po stojacky ale tiez po 4 hodinach nic moc ....
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Rado »

Pamätám si, že keď sme do firmy vyberali stoličky, tak nám zapožičali na testovanie Spinalis. Neobjednalo sa ich veľa. Ja som ju využíval asi dva mesiace a neskôr som ju dal preč. Nie každému vyhovuje.
Ak máš možnosť, tak pred investovaním si ju skús požičať aspoň na týždeň.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3878
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 131 times
Been thanked: 357 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa osamely chodec »

sedim na nej akurat teraz a uz aspon 3 roky , mne vcelku vyhovuje, aj ked kozeny usiak s cigarkou to nie je :)
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15945
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1084 times
Been thanked: 1444 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:. pisal som do spinalis predajni, ci nemaju vystavny kus so zlavou, tak maju a zlava je smiesnych 10% ... takze 700 euro budem musiet za to dat .... pokial je to kvalitna stolicka a vydrzi aspon 10 rokov ... tak ok .... zatial robim po stojacky ale tiez po 4 hodinach nic moc ....
Nemusíš dať 700, Ergonomis stojí 400. A posurfuj viac, možno nájdeš aj niečo iné.
Ja som skúšal Spinalis aj Ergonomis ale kúpil som nakoniec tú slovenskú. Rozhodlo to, že má praktickú páčku na zafixovanie sedadla...čo je dobré v začiatkoch, kedy si na dynamické sedenie treba zvyknúť. Najprv z toho totiž bolí chrbát - svaly musia posilnit a trpia normálnou svalovkou. Takže najprv som pár mesiacov striedal dynamické a fixné sedenie a to dynamické stále viac predlžoval. Posledné roky už sedím len na dynamickom.

https://youtu.be/El5cwG2uCjM" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

ENZN predavam v minuse na cene 1,28USD 50% pozicie. ( strata okolo 22-24%)

Chcel som to drzat kludne aj niekolko rokov ale dnes som nevydrzal nevyuzit jednu prilezitost.

Nakupujem ESI long na cene 4,32USD. Ocakavam shortsqeeze presne taky isty ako minuly rok na jesen z 3USD na 14USD.
Target price je 12USD. Chcem to drzat cez vikend max. 3 dni.
ESI velkost pozicie okolo 15 % portfolia.
Short float ESI je 60%, dnes padla pozitivna sprava o hospodarskych vysledkoch 2014 po audite.
Velmi dobry pomer risk - reward.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

ENZN pozicia bola odpredana 1.6.2015 v strate cela na 1.28usd (strata 22- 24%)
Dokupene do pozicie ESI 1.6.2015, priemerna celkova cena 4.77.
ESI dnes odpredane komplet za 5.48 po prepade z day high 6.28. (zisk +13%)
Shortsqeeze sa nevyvijal tak ako minuly rok na jesen. Ocakaval som rast minimalne na 7 - 8 usd.
Cash z obchodov ENZN a ESI je minusovy. Vyckavanie na dalsiu vhodnu prilezitost.
Pozicia long DRIO stale v drzani.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Vcera nakupene OCLS 1.715usd za vsetok volny cash asi 20 - 30% kapitalu.
Ocakavam rast ceny na 2.5 USD - 3 USD. Nemam plan kedy predam, celkom sa mi to pozdava na long term swing na par mesiacov. Alebo mozno predaj do 1 - 2 -3 dni pri spiku po PR FDA approval, co bolo vyhlasene vcera vecer.

http://finviz.com/quote.ashx?t=OCLS" onclick="window.open(this.href);return false;

Mate to niekto v hladaciku ? Nejaka rada ? Dik.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

http://www.reuters.com/article/2013/12/ ... LK20131204" onclick="window.open(this.href);return false;

myslim, ze ked to po poslednom FDAcku 2013 islo hore 3 nasobne tak PT davam teraz niekde 4 - 6 usd, kedze firma je uz momentalne v pozitivnom cashflow, predpokladam ze 2013 nebola na tom az tak dobre... to neviem presne ...
tento stvrtok maju byt vysledky za Q1, ocakavam pozitivne cisla .... mozno je to hold az do pondelka utorka, ked cez vikend spravia clanky a pumpu na retail a v pondelok by mohol prist posledny velky narast .... toto je cista spekulacia ... netusim co z toho bude ..... skusim to vydrzat podrzat par dni ..... stop loss mentalny zacinam dnes na break even....
matematema
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 23 12, 2014 11:04 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa matematema »

NAzdar,

drzis to OCLS este ?
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Ahojte, prepacte ale neprispieval som lebo som mal nervy .... OCLS som predal v minuse na 1.55 - 1.58 .. nedokazal som to profitovat v premarkete na 2.05 -2.10 pretoze som veril na istych gap up 2.50 .... nakoniec ani menatalny stop loss na 1.72 som nedodrzal .... potom som na to nakupil NETE na 0.58 .... to bol force trade kde som chcel dohnat stratu ... ale vcera, som to nalozil AXPW, po otvoreni trhu asi 1 hodinu ... bolo to rychle prestudovanie spravy pozrel som cisla firmy a velmi rychle rozhodnutie .. NETE som hned predal 2/3 v minuse za 0.55 a cele som to nalozil do AXPW.
Cize asi cca 12 - 20% kapitalu ...... AXPW je konecne prvy tohorocny obchod ktory ide mojim smerom a poriadne zatial ....

AXPW som mal vo watchliste od jeho padu z 0.30 na 0.03 cize posledne 4 mesiace, ako nahle som vcera zbadal volume, hned som zistoval preco .... rozhodol som sa na zaklade tychto sprav:

financny stav firmy:
http://finviz.com/quote.ashx?t=AXPW" onclick="window.open(this.href);return false;

dolezita pozitivna sprava
http://finance.yahoo.com/news/axion-pow ... 00665.html" onclick="window.open(this.href);return false;

..........bol cas prvu obchodnu hodinu prestudovat spravu a nastupit za 0.050 - 0.055 .... po zavere trhu bol aftermarket 0.20 - 0.26 .....

Ja som ocakaval 0.10 - 0.20 .... toto co sa deje sa mne zda ako riadna manipulacia ceny ....

predpokladam ze velky chlapci nakupili cely float dole na hodnotach 0.03 -0.10 ......

a teraz pozenu short sqeezom cenu hore na 0.50 - 1.00 usd ... pozor toto je uz len velka spekulacia a moze to cele skoncit velkym padom ...ale vsetko je mozne, velmi vela ludi to shortuje ..... prvy rezist je 0.35 tam chcem predavat prvu 1/3 pozicie ....

pozor je tam otaznikov vela, v stredu je shareholder meeting a nie je jasne co z toho bude, ci velmi pozitivny rast alebo prepad .... kedze mozno budu preberat RS ..... dalej ked pozriem tu Cinsku firmu LCB co im ma platit roylties za patenty na tie baterie, tak ta firma vyzera dost pofiderne a nie ako obrovska bohata spolocnost .... mam z toho nedobry pocit .... chcem to podrzat max 1 tyzden .....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

... uvidime ci bambusove semiacko zacalo pomaly klicit :)
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

http://www.lcb.tw/company.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pozrite si tu Cinsku firmu co s nimi idu podpisat zmluvu... vyzera ta firma ze im spravi cash mozno az 10 mil. usd za 2 roky len na poplatkoch za patenty a ze mozu vyrabat ich technologiu ?

Podla mna je to cele len velka PR ... co nedopadne dobre ... Cinska firma zoberie technologiu dam im par 100 tisic usd a vykasle sa im na cele roylties poplatky .....

Neverim ze takato firma im dokaze spravit take zisky ako pisu v tej PR .....

Ale zasa ani nerozumiem vobec technologii co vyvijala AXPW ze ake su to baterie ... ak sa niekto v tom trochu vyzna uvitam jeho nazor ....

Taktiez uvitam nazor skusenych traderov kde by to odpredavali na akych urovniach ....
matematema
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 23 12, 2014 11:04 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa matematema »

No myslim ze zatial naklicilo velmi slusne :D Skoda ze si nenapisal vcera o 16.00, ale asi si bol z toho co sa deje poriadne vzruseny :D Na aftermarkete sa nedalo cast predat za tych 0,22 ??
Drzim palce
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Tieto prispevky hned ked vstupim do obchodu ma ovplyvnuju trochu a vzdy si chcem dokazovat, ze aky dobry trade som nasiel, a ze to musi ist dobrym smerom ale pravda je nakoniec taka, ze toto je asi prvy trade tento rok z 20, ktory zatial vypada velmi velmi slusne ... VLTC mi utieklo lebo som dlho vahal nad vstupom za 2.3 - 2.6 a rast bol na 20usd za 3 tyzdne ... toto ma asi najviac hneva kde som zavahal uplne zbytocne .... tam som mal tusaka ze aspon na 6 - 8usd to vylezie ....

Ano cez IB ucet sa da predavat v aftermarkete aj v premarkete .... podla volume ... a ano vcera som mohol moju slusnu poziciu predat celu pretoze after bol volume okolo 5 milionov kusov .... ja verim naozaj ze 0.35 uvidime, pretoze prvu vlnu shorterov znicia a MM na tom zarobi .... potom uvidime aky bude rezist na 0.35 - 0.4 ...... jedine ze pride nejaka negativna sprava a padame prudko dole ....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

:D :D :D o vzruseni nemozem pisat detaily... pretoze vcera na vecer som navstivil moju ex frajerku....a bolo to velmi velmi velmi kumulativny endorfinovy event ... ale obrazovka na booku bola nonstop zapata to sa nedalo prestat sledovat, ak by nahodou prisla nejaka zla sprava bol som pripraveny dat sell celej pozicie... :D :D :D
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

http://www.marketwatch.com/investing/stock/axpw" onclick="window.open(this.href);return false;

...to je neuveritelne dnes 16.6. o 4:30h NYSE casu uz je premarket mensie mnozstvo 30k ks za cenu 0.26 .... tak taky skory premarket som este nevidel .. u nas je 11:00h rano ... neuveritelne .... dnes mozno uvidime 0.35 - 0.50 tak to som fakt zvedavy ...
Nedokazem to predat teraz v premarkete, uvidime ci je to chyba alebo dalsi rast ....
Hovori sa, ze ked nepadne RS na zajtrajsom shareholder meetingu, ze velmi jednoducho vyleti cena na 1 usd .....
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15945
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1084 times
Been thanked: 1444 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

premarket začína o 10 nášho. Vtedy začína prvá americká ECN. Stojí to čisto len na direct access brokerovi odkedy dá otváracie hodiny...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
matematema
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 23 12, 2014 11:04 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa matematema »

Nazdar,

no pochval sa este cast drzis alebo si predal ??
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Dakujem za info ohladne premarketu. Ja v TWS od IB nevidim vzdy dobre premarket neviem preco. Skor ho sledujem s opozdenim na http://www.marketwatch.com" onclick="window.open(this.href);return false;, predpokladam ze tie premarket ceny asi niesu dobre poprepajane medzi jednotlivymi brokermi. Alebo mozno nemam predplatenu premarket funkciu v IB. Netusim.

Takze AXPW.... opat som na seba velmi nahnevany... vcera doobeda som studoval vela okolo tej firmy a rozmyslal ci maju sancu ist do pozitivnych cisiela a dostat sa tento rok na dolarove hodnoty. Cinsky trh bude silny pre ich novu technologiu a mal by im zarobit zisky ale Cinske firmy mozu a nemusia im poriadne vyplacat poplatky za patenty a technologiu. Dalej moze prist pozitivna sprava dalsia z Europskeho trhu, ked s nimi niekto uzavrie zmluvu na tuto technologiu, kedze technologia je podla mna velmi konkurencie schopna voci beznym olovenym bateriam.
Z USA trhu asi nikto nebude mat zaujem kedze politici tlacia olovene baterie do uzadia z ekologickych dovodov.

Dobra diskusia je na tomto linku:
http://seekingalpha.com/instablog/16310 ... une-8-2015" onclick="window.open(this.href);return false;

Lenze tento link som nemal este najdeny pred otvorenim trhu, po precitani sa mi to skor nepaci na drzanie na dlhu dobu.

Cely den som si hovoril ze nastavim pevny predaj na hodnote okolo 0.348 pred rezistom aspon 30% pozicie ....

Samozrejme som to nespravil .... trh otvoril prisiel masivny shortsqeeze behom prvych 15minut na 0.36, nedokazal som predat lebo som cakal na prelomenie rezistu a o hodinu bola cena na 0.22 .... ( proste ako tela ked cumi na nove vrata )
Nepredal som, kedze dnes ma byt ten shareholder meeting o 10h rano, a cakam ze skor pustia pozitivne spravy aby nastartovali rast ceny akcie ....
Dnes som zasa nerozhodny cena je okolo 0.15 - 0.16..... ocakavam do 10h narast ceny na 0.20 mozno max 0.29 ....
Nastavil som si pevne predaje od 0.25 - 0.30 .... uvidime co bude... ak to zacne padat musim to okamzite predat aspon nad 0.10 aby som zachranil aspon tych 100% zisku ...

Neviem ci mam cakat do vysledku po shareholder meetingu alebo nie ... mozno prvu polovicu predam po otvoreni na istotu a druhu polovicu pockam na vyjadrenie meetingu .....

Vysledok z tejto skusenosti : na notebook som si nalepil nalepku "Skromnost, vzdy nastav pevny predaj na prvom dolezitom reziste !" :D
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

S tymto prvym rezistom sa mi to stalo aj minuly rok na DRIO a tu poziciu drzim do dnes ....
S tym prvym rezistom to vidavam vela krat, ze vsetci cakaju na prerazenie ale v 80% zvycajne vsetci skuseni daju sell order na tych hodnotach a este k tomu nalozia short sell orders a potom prichadza prepad .... hlavne ak je takyto graf ako AXPW a DRIO, ze je akcia velmi vyklesana a potom pride narast po pozitivnej sprave 50% - 700% ....
Skuseny trader, dal sell vcera na 0.30 - 0.355 pred prvym silnym rezistom a zaroven otvoril short poziciu so stop lossom nad 0.37 - 0.38 .... toto sa ja este budem ucit x rokov, kym to budem robit automaticky ....
matematema
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 23 12, 2014 11:04 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa matematema »

... to je tak po vojne je kazdy general.....
Keby vyletela hned na 1 usd a predal by si, tak by si bol stastny ako blcha : ) Ale ako to tak sledujem, viac krat plati: radsej holub v hrsti ako ..... . Ale zober si 100% za tych par dni je super profit : )
matematema
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 23 12, 2014 11:04 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa matematema »

Airwolker poslal som Ti SS.
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Nobody »

No pokud neni Airw blázen, tak do těchto pinkshits investuje třeba rozumných 10% účtu, pak i možný potenciál je jasný.
Krásný den všem, N.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15945
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1084 times
Been thanked: 1444 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal:Dakujem za info ohladne premarketu. Ja v TWS od IB nevidim vzdy dobre premarket neviem preco. Skor ho sledujem s opozdenim na http://www.marketwatch.com" onclick="window.open(this.href);return false;, predpokladam ze tie premarket ceny asi niesu dobre poprepajane medzi jednotlivymi brokermi. Alebo mozno nemam predplatenu premarket funkciu v IB.
Od 10 funguje Arca, potom nabieha Inet. Až neskoršie ostatné. Na to aby si videl plnohodnotné kótovanie musíš mať predplatené dáta ARCA ..tie stoja 10 USD mes.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Musel by som pozret co mam zaplatene vsetko, ale platim okolo 10usd mesacne za online ceny a grafy.

Tkaze update na AXPW, som dost nasraty na seba. Dnes som to cele predal na hodnote okolo 0.175 - 0.180 na 4 casti.
Zisk okolo 200% plus. Nakup bol okolo 0.054. Nechapem ako som nedokazal vcera zareagovat a ist podla planu, ked som mal jasne v hlave ze na reziste 0.35 budem davat prec 1/3 a pockam ci bude prerazenie.

Dnes som cakal 30 - 40 minut od zahajenia shareholder meetingu, mam takeho tusaka ze ked cena a volume neleti po prvych 30 minutach tak zaver meetingu bude taky nijaky a cakam skor pomale vyklesavanie na hodnotu 0.05 - 0.10 z dovodu ze je nejasny reverse split a mne je nejasne aky obrovsky dlh ma ta firma ....

Jedine co postavi tu akciu na nohy je nova pozitivna spava o novej spolupraci alebo poriadna manipulacia ak MM ma nakupene velky podiel akcii a vie zahybat cenou. A na toto sa spoliehat nebudem.

Takze po minulorocnej zlej skusenosti s DRIO ... dnes som tu chybu nespravil a opredal som v celkom slusnom zisku ...

Vyspim sa na to a hladam a vyckavam na dalsiu prilezitost ... dnes neobchodujem ....
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Nobody »

jak tedy vypadá zhodnocení účtu třeba cca. 2 roky ? cca...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Keby si citaval moje vlakno .. tak by si vedel ze som jeden velky looser, ktory sleduje burzu od roku 2011 (investoval som cele moje uspory)... smerom do minusu 2013 .... potom som dostal obrovske stresy a zacal som strasne vela studovat .... posledny rok sa ucim trading od komunity Tim Sykes a podobne sledujem asi 300 traderov par 10 tok velmi uspesnych .... momentalne dnes keby som uzavrel to posrane DRIO tak trading od 2014 leto po dnes je plusovy ... vdaka AXPW dnesnemu .... ale to co mi to dalo za posledny rok, je obrovsky krok dopredu s mojim prehladom ... stale mam x rokov ucenia a ucenia a hladania novych strategii.... dufam ze tento rok nastane odraz od dna a ze uz prave prebieha ... ak sa DRIO prepadne toto leto, lebo nepadne FDAcko tak mam ucet v minuse asi .... Straty za posledne 3 roky dufam ze postupne dozeniem ked sa bude darit .... to sa este uvidi.... :) nevzdavam sa ....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Keby si citaval moje vlakno .. tak by si vedel ze som jeden velky looser, ktory sleduje burzu od roku 2011 (investoval som cele moje uspory)... smerom do minusu 2013 .... potom som dostal obrovske stresy a zacal som strasne vela studovat .... posledny rok sa ucim trading od komunity Tim Sykes a podobne sledujem asi 300 traderov par 10 tok velmi uspesnych .... momentalne dnes keby som uzavrel to posrane DRIO tak trading od 2014 leto po dnes je plusovy ... vdaka AXPW dnesnemu .... ale to co mi to dalo za posledny rok, je obrovsky krok dopredu s mojim prehladom ... stale mam x rokov ucenia a ucenia a hladania novych strategii.... dufam ze tento rok nastane odraz od dna a ze uz prave prebieha ... ak sa DRIO prepadne toto leto, lebo nepadne FDAcko tak mam ucet v minuse asi .... Straty za posledne 3 roky dufam ze postupne dozeniem ked sa bude darit .... to sa este uvidi.... :) nevzdavam sa ....
Nobody
Gold Member **
Príspevky: 379
Dátum registrácie: St 09 10, 2013 11:11 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa Nobody »

hmm .. myslím, že to tvoje " trejdění" nemá nic společného s investováním a taky nic společného s nějakým výnosem. Je možná lepší jít na jednoruký bandity.
A omlouvám se, že nečtu tvoje vlákno..:) už ani ho ani nebudu komentovat...:)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Moje názory, analýzy a zveřejněné obchody mají pouze informativní charakter a nemohou sloužit jako doporučení k obchodování na burze.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

airwolker napísal::D :D :D o vzruseni nemozem pisat detaily... pretoze vcera na vecer som navstivil moju ex frajerku....a bolo to velmi velmi velmi kumulativny endorfinovy event ...
Čo ex-priateľka zaregistrovala tie päťciferné pnl každý deň, že zrazu takéto eventy? :lol:
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa davoo »

double post
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Toto je moj prvy uspesne uzavrety profit v 5 tich cifrach a exka mala so mna trochu nervy neskor vecer ked som cumel na grafy, asi jej nieco kupim a nabuduce sa bude radovat aj ona :) . Minuly rok som snival o 7 cifernom zisku na DRIO a nezobral som si 5 cifier poriadnych 120% .... to bola velka prehra v mojom prvom velkom trade all in. I ked stale verim ze tych 100% tento rok na DRIO uzavriem ked teraz padne FDAcko.

Vcera vecer po zavere som este screenoval a otvoril som v aftermarkete poziciu asi 25% uctu long : SGYP. nakup na 7.67 - 7.70 usd. Skoda ze cez den som neobchodoval dalo sa to nakupit na urovni 6 - 7 usd.
Vyborna silna sprava:
http://finance.yahoo.com/news/synergy-p ... 00443.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kedze je tam short float 20%, tak to podla mna sqeezne minimalne na 10usd .... i ked mam take tusenie ze 12 - 14usd do mesiaca uvidime .... so stastim ak bude vela shorterov sqeeznutych tak 17 - 20usd .... neviem v tomto pripade zatial kde davam cielovu cenu a kolko to budem drzat ... ale zatial je plan niekolko dni az 1 mesiac. Do 14usd sa mi to nebude chciet predavat. Pozor mozem sa silno mylit a cena moze ist dole na 5 - 6 usd ! Ak padne cena tak dokupujem.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Ako sa da vymazat double post ? netusim ako sa mi to podarilo 2 krat poslat....
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

SGYP prvy rezist je 8.00USD a druhy 8.50USD .... ak pride k prierazu tak tipujem ze dnes to ide na 10USD.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

MOC long 2.60 usd

PT 2,80

10% uctu
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

MOC out 2.55usd
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 218
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Airwolker - obchody

Príspevok od používateľa airwolker »

Mam prosbu na skusenejsich traderov, viete mi poradit kolko stoji predplatne FINVIZ a ci sa da vybavit nejaka zlava ?
Chcel by som vyskusat online data. Videl som tam nejaky referal program so zlavou 30% ked zozeniem dalsieho zakaznika.
Mozno sa niekto poznate osobne s tvorcom stranky a dala by sa vybavit nejaka zlava. Dik.

Update na SGYP.. navysoval som poziciu na 8,40usd asi plus 30% povodnej pozicie...ide dobrym smerom je prave cena na 9 usd .. plavajuci plus cca 15% ..... drzim ale vaham ci nebudem predavat pred 10usd, kedze na 10usd bude mat firma hodnotu 1 miliardy co je uplne premrstene ....

Ale pokial to manipuluju velke ryby tak to myslim potiahnu aj na 12 usd - 14 usd .. .zalezi ci bude dostatocne mnozstvo novych shorterov ktorych sqeeznu...
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"