Ako previest eura do brokerjet.cz na euro ucet

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
morom
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 12:09 pm
Has thanked: 80 times
Kontaktovať používateľa:

Ako previest eura do brokerjet.cz na euro ucet

Príspevok od používateľa morom »

Zdravim,
mozno mi niekto z Vas bude vediet poradit. Mam eura(hotovost + vkladna knizka bez vypovednej lehoty v TB) a tieto eura chcem previest do brokerjetu.cz na euro ucet. V TB mi to nechceli spravit, iba ak tak, ze tie eura vlozim na svoj skk bezny ucet a odtial ich poslem do ciech, pri com urcite stratim pri konverznom kurze. Da sa v niektorej z nasich bank len tak prist, dat im eura s tym, ze mi ich tam ako eura poslu? Alebo existuje iny sposob? Diky
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Euro účet v TB

Príspevok od používateľa Tibor »

Ja by som si zriadil účet v euro, tam by som euro peniaze uložil a poslal ich odtiaľ. Potom by som euro účet zrušil, ak by som ho už nechcel v budúcnosti využívať. Myslím, že náklady na zriadenie/zrušenie jednoúčelového euro účtu nebudú tak vysoké.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Skúsil by som sa popýtať v SLSP či nemajú v rámci Erste Bank nejaké výhodnejšie zahraničné prevody.
morom
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 12:09 pm
Has thanked: 80 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa morom »

Diky moc za rady. V SLSP maju naozaj aspon podla cenniku poplatkov na internete lacnejsie prevody do ceskej sporitelne, musim tam skocit, ci mi treba zalozit si aj euro ucet alebo to pojde aj bez neho, ale vyzera to byt kazdopadne lacnejsie ako v TB.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"