ETF fondy vs. podielove fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
ETF fondy vs. podielove fondy
Glasa bol opat v TV a keby na to sam neupozornil, tak sa to nikto nedozvie (relacku nitkro okrem mojej zeny nepozeral).
Takze na seba upozornujem:
http://ako-investovat.sk/clanok/440/inv ... etf-fondov" onclick="window.open(this.href);return false;
Video z TA3-ky je na konci clanku.
Takze na seba upozornujem:
http://ako-investovat.sk/clanok/440/inv ... etf-fondov" onclick="window.open(this.href);return false;
Video z TA3-ky je na konci clanku.
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
Opak ja som to pozeral v priamom prenose a bol som celkom prekvapený , že o tom na fóre pred reláciou nebola ani zmienka a ani tesne po relácii.
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
Nepisal som o tom kym som nemal pripraveny text, lebo som to chcel naschva dat do clanku.
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
neboj sa aj ja som Ťa tiež videl a to LIVE.
(ale máš pravdu iba náhodou keď som prepínal reklamu )
(ale máš pravdu iba náhodou keď som prepínal reklamu )
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
chcel by som sa spýtať takú vec, čo sa stane, ak nejaké ETFko prestane fungovať (nie že skrachuje, ale jednoducho ho prestanú manažovať). Stalo sa to už niekedy ? Resp. zažili ste niečo podobné ? Ako sa ja potom zbavím podielov v tom ETF ? Jednoducho sa rozpredajú všetky akcie a peniaze sa rozdelia klientom ? Ale ako sa tie peniaze ku mne dostanú ?
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
Fond by rozpredal akcie z portvolia a peniaze z toho predaja by vratil investorom.
V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
- filip glasa
- VETERAN MEMBER *****
- Príspevky: 11206
- Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
- Bydlisko: Bratislava
- Been thanked: 1 time
- Kontaktovať používateľa:
Re: ETF fondy vs. podielove fondy
Fond by rozpredal akcie z portvolia a peniaze z toho predaja by vratil investorom.
V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
