ETF fondy vs. podielove fondy

Podielové fondy, ETF, Hedge fondy
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa filip glasa »

Glasa bol opat v TV a keby na to sam neupozornil, tak sa to nikto nedozvie (relacku nitkro okrem mojej zeny nepozeral).
Takze na seba upozornujem:

http://ako-investovat.sk/clanok/440/inv ... etf-fondov" onclick="window.open(this.href);return false;

Video z TA3-ky je na konci clanku.
jpeg
Active Member
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Ne 17 03, 2013 3:04 pm
Has thanked: 5 times

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa jpeg »

Opak ja som to pozeral v priamom prenose a bol som celkom prekvapený , že o tom na fóre pred reláciou nebola ani zmienka a ani tesne po relácii.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa filip glasa »

Nepisal som o tom kym som nemal pripraveny text, lebo som to chcel naschva dat do clanku.
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa rabdo »

neboj sa aj ja som Ťa tiež videl a to LIVE. :D

(ale máš pravdu iba náhodou keď som prepínal reklamu )
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak vás vítam v mojom fan klube a dakujem za priazen :)
heldus
Príspevky: 40
Dátum registrácie: St 08 01, 2014 2:45 pm

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa heldus »

chcel by som sa spýtať takú vec, čo sa stane, ak nejaké ETFko prestane fungovať (nie že skrachuje, ale jednoducho ho prestanú manažovať). Stalo sa to už niekedy ? Resp. zažili ste niečo podobné ? Ako sa ja potom zbavím podielov v tom ETF ? Jednoducho sa rozpredajú všetky akcie a peniaze sa rozdelia klientom ? Ale ako sa tie peniaze ku mne dostanú ?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa filip glasa »

Fond by rozpredal akcie z portvolia a peniaze z toho predaja by vratil investorom.

V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11206
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ETF fondy vs. podielove fondy

Príspevok od používateľa filip glasa »

Fond by rozpredal akcie z portvolia a peniaze z toho predaja by vratil investorom.

V realite vsak skor preberie tento fond nejaky iny spravca.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fondy, ETF, Hedge fondy"