Presne tak, prvych x-y rokov by si mal byt agresivny. ( napr 100% Nasdaq) Aj pri velkom vypredaji prides o relativne malu sumu.
Tym ziskas min 5-10 r na vymyslanie zlozenia portfolia.
I ked asi nakoniec zistis, ze vymyslat portfolio nema vyznam.
Bolo nájdených 17 zhôd
- St 29 04, 2026 1:12 pm
- Fórum: Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,
- Téma: Prve ETF portfolio
- Odpovedí: 17
- Zobrazení: 2709
- Ut 24 03, 2026 8:35 am
- Fórum: Brokeri - cez koho na burzu
- Téma: XTB - Seriózny broker z Poľska
- Odpovedí: 609
- Zobrazení: 209887
Re: XTB - Seriózny broker z Poľska
B a smerujem k C. Alternativa k Finax je EIC (aviceN)... :otaznik: Aku prinasa EIC pridanu hodnotu oproti XTB ak si vies sediet na prstoch a zvladas vykyvy na trhu? A aj ked nezvladas tak pochybujem, ze Milos na pokyn "vsetko predaj, panikarim, predaj" odpovie - "Nie, nepredam tvoje ...
- Po 23 03, 2026 12:44 pm
- Fórum: Brokeri - cez koho na burzu
- Téma: XTB - Seriózny broker z Poľska
- Odpovedí: 609
- Zobrazení: 209887
Re: XTB - Seriózny broker z Poľska
B a smerujem k C.
Alternativa k Finax je EIC (aviceN)...
Alternativa k Finax je EIC (aviceN)...
- Pi 23 01, 2026 9:50 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: KRIŠTÁĽOVÁ GUĽA S&P 500 (2026) - Tipy na index S&P 500: minimum, maximum a close hodnota v roku 2026 (5. ročník)
- Odpovedí: 30
- Zobrazení: 3578
Re: KRIŠTÁĽOVÁ GUĽA S&P 500 (2026) - Tipy na index S&P 500: minimum, maximum a close hodnota v roku 2026 (5. ročník)
Low 6752
High 7789
Close 7542
High 7789
Close 7542
- Ut 02 12, 2025 9:09 pm
- Fórum: Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,
- Téma: odisť z Finaxu inam?
- Odpovedí: 90
- Zobrazení: 25248
Re: odisť z Finaxu inam?
AnoJozef Smrek napísal: ↑Ut 02 12, 2025 8:37 pm Ahojte, v poslednom čase sa stretávam často s tým, že ľudia vyťahujú z Finaxu. Myslíte, že je to len kvôli poplatkom?
- Po 10 11, 2025 9:11 pm
- Fórum: Akcie - investovanie do akcií
- Téma: FINAX- verejná ponuka akcií
- Odpovedí: 33
- Zobrazení: 7773
FINAX- verejná ponuka akcií
Viem, že Finax tu nie je nejak v obľube, napriek tomu si myslím,že si to zaslúži svoju tému.
Čo teda hovoríte na verejný úpis akcií Finaxu?
Čo teda hovoríte na verejný úpis akcií Finaxu?
- Ne 02 03, 2025 1:19 pm
- Fórum: Dane a naše investície
- Téma: Dane a ETF
- Odpovedí: 126
- Zobrazení: 67006
- St 26 02, 2025 7:57 am
- Fórum: Alternatívne investície, umenie, starožitnosti, mince, fyzické komodity
- Téma: ELEKTROMOBILY
- Odpovedí: 661
- Zobrazení: 150147
Re: ELEKTROMOBILY - dobrá investícia?
"Ďalším dôvodom zlého výsledku Tesly môže byť nábeh výroby vylepšeného SUV modelu Y..."
- Ut 11 02, 2025 10:20 pm
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez FINAX - skúsenosti
- Odpovedí: 882
- Zobrazení: 516790
Re: ETF cez FINAX - skúsenosti
Ak tomu rozumiem správne, každý účet má rôznu výkonnosť, závislú od stavu kešu na účte. T.j. môže vstupovať do nového roka s 1,5 až -0,3(-0,5?)% v keši(?) Rovnako záleží na stave účtu, koľko aktív musia predať, aby stiahli poplatok, ďalej ktoré aktíva vyberú na predaj, do toho prípadný rebalans+ obc...
- Ut 04 02, 2025 6:53 am
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez SLSP - skúsenosti
- Odpovedí: 449
- Zobrazení: 214687
- Pi 17 01, 2025 11:19 am
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: KRIŠTÁĽOVÁ GUĽA S&P 500 (2025) - Tipy na index S&P 500: minimum, maximum a close hodnota v roku 2025
- Odpovedí: 57
- Zobrazení: 13034
Re: KRIŠTÁĽOVÁ GUĽA S&P 500 (2025) - Tipy na index S&P 500: minimum, maximum a close hodnota v roku 2025
Min 5630
Max 6330
Close 6230
Max 6330
Close 6230
- Ut 14 01, 2025 9:35 pm
- Fórum: Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny
- Téma: Bitcoin ฿
- Odpovedí: 2010
- Zobrazení: 1061031
- Pi 10 01, 2025 11:43 am
- Fórum: Brokeri - cez koho na burzu
- Téma: XTB - Seriózny broker z Poľska
- Odpovedí: 609
- Zobrazení: 209887
Re: XTB - Seriózny broker z Poľska?
Mam app (android) bez 2FA a vsetko beží ako ma.
- St 18 12, 2024 6:10 pm
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez FINAX - skúsenosti
- Odpovedí: 882
- Zobrazení: 516790
Re: ETF cez FINAX - skúsenosti
Pridavam sa, tiez rad posuniem moju poukazku dalej, ak by bol zaujem.
- St 04 12, 2024 10:08 am
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez FINAX - skúsenosti
- Odpovedí: 882
- Zobrazení: 516790
Re: ETF cez FINAX - skúsenosti
Ked neviem, nefabulujem, radsej neodpovedam, pomozem viac. HAWK...pochybujem, ze by tam nemali obmedzenie...
- Ut 03 12, 2024 8:20 pm
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez FINAX - skúsenosti
- Odpovedí: 882
- Zobrazení: 516790
Re: ETF cez FINAX - skúsenosti
ide mi o vecny vyklad štatutu akcie, nie o filozoficke kazanie na temu etiky. Určite ma nič netrápy,len či náhodou chlapcov z Finaxu neoberiem o ich zaslúžený poplatok.odpoved ku kolegovi spekulantovi odist, a znovu vstupit k nim len koli poplatku zadarmo z mojho pohladu je neeticke
- Ut 03 12, 2024 1:05 pm
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez FINAX - skúsenosti
- Odpovedí: 882
- Zobrazení: 516790
Re: ETF cez FINAX - skúsenosti
Tiez by som pridal otazku- ktoru by som nerad riesil priamo s FINAX.
Ak jeden ucet full odpredam a potom to vlozim (alebo predtym) na iny ucet, rozumiem štatútu tak, že bude vedený bez poplatku. Co myslite?
Ak jeden ucet full odpredam a potom to vlozim (alebo predtym) na iny ucet, rozumiem štatútu tak, že bude vedený bez poplatku. Co myslite?
