GME - extreme short squeeze

Trading, tipy na obchody a investície, zverejňvanie pozícií, denníky traderov a investorov
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
airwolker
Silver Member *
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St 15 05, 2013 2:21 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa airwolker »

Vidi tam niekto este potencial, ze GME pojde do vysin v blizkej buducnosti? Neviem ci som spravil spravne s mojim odpredajom, mozno si mam este mensiu poziciu znovu otvorit na 30usd ? Drzi to este niekto ?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

airwolker napísal: Št 16 05, 2024 5:04 pm Vidi tam niekto este potencial, ze GME pojde do vysin v blizkej buducnosti? Neviem ci som spravil spravne s mojim odpredajom, mozno si mam este mensiu poziciu znovu otvorit na 30usd ? Drzi to este niekto ?
Podľa mňa dobre si spravil.
Aj mňa zachránilo len to, že som si nerobil ilúzie a zobol si len z tých, čo neboli ešte vysoko: AMC a BB.
KOSS nie je vôbec zashortovaný, tak som škrtol. Ukážem, ale potom vymažem. Tie firmy sú shity a ked povyskočia hrozí big offering.

GME bol bohovský momentum tip od Danteho, stejne tak ako od teba bola AGBA.
Myslím, že v takých prípadoch netreba čakať a potom obchodovať FOMO, ale vsadiť , alebo nie a ,,obchod vyjde, alebo nie,,
Hop alebo trop, alebo ako vravia američania ,, double or nothing,, .... risk/reward je dobrý len na začiatku.
GME bol fantastický aj v tom, že je optionable a opcie boli normálne, kým teraz po tej volatilite sú prémia extrémne.

Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Vďaka za tipy.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Št 16 05, 2024 6:27 pm
airwolker napísal: Št 16 05, 2024 5:04 pm Vidi tam niekto este potencial, ze GME pojde do vysin v blizkej buducnosti? Neviem ci som spravil spravne s mojim odpredajom, mozno si mam este mensiu poziciu znovu otvorit na 30usd ? Drzi to este niekto ?
Podľa mňa dobre si spravil.
Aj mňa zachránilo len to, že som si nerobil ilúzie a zobol si len z tých, čo neboli ešte vysoko: AMC a BB.
KOSS nie je vôbec zashortovaný, tak som škrtol. Ukážem, ale potom vymažem. Tie firmy sú shity a ked povyskočia hrozí big offering.

GME bol bohovský momentum tip od Danteho, stejne tak ako od teba bola AGBA.
Myslím, že v takých prípadoch netreba čakať a potom obchodovať FOMO, ale vsadiť , alebo nie a ,,obchod vyjde, alebo nie,,
Hop alebo trop, alebo ako vravia američania ,, double or nothing,, .... risk/reward je dobrý len na začiatku.
GME bol fantastický aj v tom, že je optionable a opcie boli normálne, kým teraz po tej volatilite sú prémia extrémne.

Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Vďaka za tipy.
Prosim ta kedy pochopite ze Short Interest je self reported nie je to po audite.

GME nepovedalo posledne slovo podla mna tento/buduci tyzden este bude divoky. Push na 80 nebol retail, retail orders su 90% dark pools (vsetky longy). Cokolvek to bolo, neskoncilo to.

Vcera na 30 USD masivne buy orders a co nas cakalo? Halt a zrazu drop.

Shorts never closed.
https://twitter.com/kaismaalej/status/1 ... k1S5w&s=09

Medzitym small cap firmy zrazu 10-20 nasobne volume a gainy 400-500%?
FFIE, GWAV, SINT.

Otazne je preco? Niekto bankrotuje a vypina shorty, alebo niekto niekomu pumpuje cenu hore abypredal vysoko a mal marzu?

FFIE dnes +100% cez 2 USD.. pride ti to normalne?
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

https://finance.yahoo.com/quote/CRKN

990%. Nothing to see here
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

DanteUnchained napísal: Št 16 05, 2024 8:05 pm https://finance.yahoo.com/quote/CRKN

990%. Nothing to see here
56milionov akcii ma cela firma
Dnesne volume. 2,8 miliardy akcii

Seems legit, right.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Citron znova shortuje aby dostal späť svoje straty z 2021...
.
citron shortuje.png
.


Ja som long BB..tam je dobrý risk/reward.

P.S. Ked budeš na reditte, pozdrav chlapcov a navrhni, že by mohli pumpnúť MYNZ. :)
MYNZ = Mainz Biomed sa neustále spomína ako gamechanger medzi pharmagigantmi, ale market cap má už iba 14 mil.
Prílohy
MYNZ liliput .png
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Pi 17 05, 2024 12:22 am Ja som long BB..tam je dobrý risk/reward.

P.S. Ked budeš na reditte, pozdrav chlapcov a navrhni, že by mohli pumpnúť MYNZ. :)
MYNZ = Mainz Biomed sa neustále spomína ako gamechanger medzi pharmagigantmi, ale market cap má už iba 14 mil.
Citron dostane po drzke, znova :D

Som zvedavy co dnes vymysli GWAV, SINT, FFIE ci bude nove 52week high cez nasledujuce 3 dni (do stredy market open, kedy je t+2 na option chain GME)

a k MYNZ - prosim ta pochop konecne ze retail objednavky su routovane cez dark pool. Ktokolvek ti moze pisat ze retail pumpuje x alebo y, ak to nie je v sulade s tym co chcu pumpovat big boys, tak tie retail objedavky tam ani len nedojdu.

GME ma 95% volume darkspools pre retail. Push na 80USD nebol retail.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

GME offering - size undisclosed (GameStop files mixed securities shelf offering for an undisclosed amount)


plus: GameStop vidí v 1. štvrťroku tržby pod priemerom dvoch odhadov (27,67)

Spoločnosť vydala na 1. štvrťrok (apríl) negatívny výhľad, tržby za 1. štvrťrok (apríl) vidí na úrovni 872-892 mil. USD oproti 1,05 mld.
Predajné, všeobecné a administratívne náklady by sa mali pohybovať v rozmedzí 290-300 mil. dolárov v porovnaní s 345,7 mil. dolárov v predchádzajúcom fiškálnom štvrťroku.
Čistá strata sa očakáva v rozmedzí 27 až 37 miliónov USD v porovnaní s čistou stratou 50,5 milióna USD v predchádzajúcom fiškálnom štvrťroku.
Očakáva sa, že hotovosť, peňažné ekvivalenty a obchodovateľné cenné papiere budú v rozmedzí od 1,073 miliardy USD do 1,093 miliardy USD v porovnaní s 1,310 miliardy USD na konci predchádzajúceho fiškálneho štvrťroka.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

DanteUnchained napísal: Pi 17 05, 2024 1:20 pm k MYNZ - prosim ta pochop konecne ze retail objednavky su routovane cez dark pool. Ktokolvek ti moze pisat ze retail pumpuje x alebo y, ak to nie je v sulade s tym co chcu pumpovat big boys, tak tie retail objedavky tam ani len nedojdu.

GME ma 95% volume darkspools pre retail. Push na 80USD nebol retail.
Ja len srandujem. Retail nemá žiadnu relevantnú silu, resp. môže napnúť svaly len klasickým pump and dump, že vyhecuje ostatných k samovražedným nákupom. Samozrejme, každý si myslí, že práve on vyberie zisk , keď to FOMO dav vytlačí do extrému.
Hra je zaujímavá, len ked si early buyer, alebo si vsadiš cez opcie, kým sú ešte normálne ocenené.

To sa podarilo, pričom HF nespia, ale cez AOS programy sledujú o ktorých akciách retail štebotá a kde sa dvíha objem.
Konkrétne pri GME sa pridali do longu aj Renaisance a iné miliardové HF.

Novým fenoménom oproti 2021 je night trading, kde brokeri párujú vlastných klientov 24h.
Všímam si, že najväčší pohyb sa robí mimo trading hours, ked sa jednoducho skupujú ordery.
Tie penny stocks ktoré robia stovky % neberiem vážne. To poznám z penny stock tradingu.
FFIE ma zaujal 97% short floatom, ale volume 300%? . Mám rád vysoké Short ratio, nie nízke. Ale porozmýšlam o špekulácii.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

https://www.reddit.com/r/Superstonk/com ... curity_as/

Now, this is an interesting document.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

https://finance.yahoo.com/quote/FLJ/history

volume out of nowhere.

Someone is gonna get rekt.

cely text:
https://www.reddit.com/r/Superstonk/com ... is_not_as/

Cherrypick:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

SEC CAT system priblizenie:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

GME predalo tento tyzden(at the market) 45 mil akcii, vyzbieralo tak kapital 933mil USD, ktore mozu byt pouzite na "general purposes" a akvizicie/investicie, cize teraz GME sedi na cca 1,9 miliardy USD v cashi a nema ziaden dlh. 200 mil z povodnych 1,3miliardy cash flow bolo pouzitych na nieco v poslednom kvartali podla ich financneho reportu.

Zaujimave ze 15% navysenie celkoveho poctu akcii s cenou nijak vyrazne nepohlo - ked pozrieme minima ktore sme dosahovali pocas 5 dni bolo to vzdy 18-20 USD co bolo podstavne viac ako akykolvek high z celeho Aprila. Majove highs fluktuju kvoli after-market hours, ktore boli bullish a potom klasika retail buy pressure eliminovany cez darkpool = shorts doubled down. Ked to porovname s cenami akcii v aprili kde bolo maximum okolo 12 USD - GME sa podarilo vytazit z vydania akcii 180-200% sumy ktoru by skasli v aprili.

Taktiez niekto long bud veri v masivny narast ceny GME, alebo protistrana velmi draho hedzuje svoje short pozicie (ak napr. drzi expirujuce swapy k 31.5). CALL opcie na strike 20 USD s expiraciou 21.6. - celkovy OI je momentalne 110k (cize 11mil. akcii). Rumor je, ze to ma hedge UBS, ktora prevzala credit suisse swapy a je masivny bagholder.

No co budu este forget the gamestop clanky? :D

Ako napisal (prekvapivo) Carmer, Gamestop ma dost kapitalu na to, aby uz nebol len Gamestopom (mozno nas caka podobny pribeh ako Berkshire :)
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1756
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 166 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Glogol »

Nova forma ziskavania penazi ? Nastartovat short squeeze s pomocou retailu na vrchole emitovat akcie ktore pomozu obom stranam Len retailu ostane trocha pachut v ustach. Dlhodobo ok ale kto drzi gme na dochodok … kazdy kvoli ucasti na moas ci ako - mother of all sqeeze. Z pozicie RC ale brilantny krok - navysenie kapitalu za cenu o 100 vyssiu ako je cena akcie.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Glogol napísal: So 25 05, 2024 6:02 pm Nova forma ziskavania penazi ? Nastartovat short squeeze s pomocou retailu na vrchole emitovat akcie ktore pomozu obom stranam Len retailu ostane trocha pachut v ustach. Dlhodobo ok ale kto drzi gme na dochodok … kazdy kvoli ucasti na moas ci ako - mother of all sqeeze. Z pozicie RC ale brilantny krok - navysenie kapitalu za cenu o 100 vyssiu ako je cena akcie.
Ako novu formu ziskavania penazi to robi AMC. To uz tak rozriedilo akcie, ze netusim ako sa premieta moj pociatocny nakup na aktualnu cenu akcii. Mam ich asi 5, svieti mi tam akurat ako -95% :D, stale velke dlhy, vynosy ziadne.

No k tomuto nikto momentalne nevie dovody, kedze maju dost extra penazi, expiruju LEAPS opcie a swapy, bez nejakych noviniek GME vyletelo na 80 v pre-market a zastabilizovalo sa na 18-20 (bol tam gap ktory sme vykryli). Vyuzil situacie, asi lahsie vysvetli SEC/DoJ predaj akcii na 200% cene, nez keby to predavaju pocas squeezu.

Uvidime co je naplanovane, osobne si myslim ze nieco v plane je, taktiez by ma zaujimalo kto nakupil 110 000 opci na strike 20 USD s expiraciou 21.6. nejaky mensi hedgefund sa chrani ked ocakava squeeze, alebo je niekto extremne bullish?
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Rozmyslam ci kupit 1-2 opcie AMC so strike 15-18 USD expiracia 28.6, stoja +- 20€, keby ma GME runup je pravdepodobne ze pojde aj AMC do nejakej vysky, bud by boli ITM, cim by ich odpredaj nabral na cene, alebo by to potiahlo momentum a cena by ist hore cez IV, ked uz mame 110 000 opci na GME so strike na 20 uSD a xepiraciou 21.6.

Dneska US Bank holiday, GS2C.F ticker solidnych +30%, + 55% na peaku.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Je spekulacia ze tych 45 mil akcii co gamestop vydal skupila vo velkom UBS. taktiez je spekulacia ze option chain okolo 20 USD strike (cca 120k opcii = 12 mil akcii) je tiez UBS hedge resp. maximalizovane riziko strat po expiracii credit suisse swapov & vykrytie short pozicie co podedili, co ich stale moze do istej mieri stat slusny obnos penazi riadenej straty.

Dnes nejaky pisal da von clanok 5 dovodov preco si dat UBS group do portfolia.
https://finance.yahoo.com/news/5-reason ... 00822.html

Pride mi to ako Bearn Stern is fine. Hlavne dovod c1. akvizicia credit suisse ako plusovy bod lol :D
Two days after UBS agreed to spend $3.25bn to rescue its rival Credit Suisse, executives are trying to move past the risks and sell investors on the benefits of the shotgun marriage.
GME zatial +35% napriek riedeniu akcii :D

Od dnes je na US stock exchanges T+1 share delivery, takze z wild tuesdays preskocime na wild mondays.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

They're back buying another 5000 June 21st $20 calls...

Niekto (ak to je jeden subjekt) ma v premium 80-100 milionov USD.. (aktualne premium je extra 6-8/share x 100 tzn. 600-800 na opciu), 21. Jún ma OI 127k.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

GRAPEVINE, Texas, May 30, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) -- GameStop Corp. (NYSE: GME) (“GameStop” or the “Company”) today announced that it will report first quarter fiscal 2024 results after the market closes on Tuesday, June 11, 2024.

Let the hype begin :D

+ 13.6 shareholder meeting
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

DFV YOLO UPDATE.

HE NEVER LEFT.

Obrázok
MiBi
Platinum Member ***
Príspevky: 665
Dátum registrácie: St 07 07, 2021 11:52 am
Has thanked: 10 times
Been thanked: 311 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa MiBi »

"Roaring Kitty", ktorý bol jednou z hlavných tvárí rallye akcií GameStop v roku 2021, ako aj nedávnych pohybov v máji, sa opäť aktivizoval na svojich sociálnych sieťach.

Tentoraz na Reddite zverejnil obrázok, na ktorom je pozícia pozostávajúca z 5 miliónov akcií spoločnosti GameStop a 120 000 kúpnych opcií s platnosťou do 21. júna 2024, čo predstavuje celkovú pozíciu v hodnote takmer 175 miliónov USD. Pravosť samotnej fotografie je neistá a existujú aj pochybnosti o skutočnej identite, ktorá stojí za účtami Roaring Kitty.
Napriek tomu sa zdá, že investorov zaujímajúcich sa o "meme" akcie tieto špekulácie netrápia. Akcie spoločnosti GameStop v predburzovom obchodovaní vystrelili nahor o viac ako 70 % a stiahli so sebou aj ďalšie spoločnosti vstupujúce do "koša meme spoločností". Spoločnosť AMC si prilepšila o takmer 28 %, spoločnosť Faraday Future Intelligent Electric o 18 % a SunPower o 13 %.
vyskúšaj FINAX https://www.finax.eu/sk/invite/0/3cd0cdaf (1000 eur riadených 3 roky bez poplatku)
Ivix
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Po 05 12, 2022 9:00 am
Has thanked: 58 times
Been thanked: 16 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Ivix »

Tiez som skor skepticky k pravosti tej fotky. Co som v rychlosti pozrel diskusie, tak je velky otaznik nad tym odkial vlastne ziskal +100M, nakolko nezverejnil ziadne detaily o svojich obchodoch. Ale ak je to prave tak nech uziva v zdravi a ako zvyknu pisat na wallstreetbets, FU :-D.
Jediny trh, z ktoreho vo vypredaji ludia utekaju, je akciovy trh. Warren Buffett.
Diverzifikovane portfolio moze bohatstvo ochranit, ale koncentrovane portfolio ho buduje. Warren Buffett.
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1756
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 166 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Glogol »

pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Najviac sa mi paci ako MSM tlacia ako cena ide hore lebo DFV zverejnil svoju poziciu atd., ignorujuc ten dolezitejsi fakt - preco navysil Keith svoju poziciu z 800 000 (post split) na 5 mega a ma "utopenych" dalsich 65 mil. ci kolko v premium opcii s exp 21.6?

Sumtin is cooking.

I am still chill @ ZEN :)

***** v CNBC z neho este robia demona, ak su to naked calls - not my fucking problem, you fucked around, time to find out.
https://www.reddit.com/r/Superstonk/com ... re_pretty/

+ toto, tak cakame na GME ohlasenia :)

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

call strike 20 exp 21.6 uz 150k OI, incrementy po 5/10 tiez celkom naberaju na objeme. Dufam ze gamestop oznami nejaku silnu akvizicu alebo specialnu dividendu a kaboom :D
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

OI OI OI :D

co to coto robi ta cena :D

btw moj amc call je 15 USD v pluse cca +80% :D, ale ja si idem po aspon 300 €+ alebo nič

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

popcorn stock +30 USD - 130%)

Gotta love the og memes :D

Obrázok

ROARING KITTY DIDNT SELL, SOMEONE IS DROWNING.

LFG

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

GME After markets peak 62 USD

chcem tymto pozdravit jugglera "rEtAiL puShUjeE cEnU hOre", hej ale jedine opciami, ktore isli gamma rampou ITM. Nase nakupy akcii okrem redukcie floatu (ak sa spravi DRS) nemaju vplyv, obzvlast ked hrozi gamma rampa :D. bohvie ake percento je zatial delta hedged", momentalne je ITM 500k+ opcii.

viac ako 60% floatu je locknutych.

Ak su to naked calls, GG WP.

Anyway, roaring kitty dnes o 18 streamuje https://www.youtube.com/live/U1prSyyIco0
ma v ruke 2 atomovky
1, exercise opcii (urcite nie su 100% hedged)
2, DRS/DWAC prec od brokera (pochybujem ze ma real shares)

+
3, Gamestop annoucement
4, gamestop vysledky za Q1
he knew about the swap rollovers, he knew about June 21st OPEX, he knew about the FTD cycles....

what else does @TheRoaringKitty
know about?
176M shares traded back and forth does not mean they even have 12M shares on hand. You can trade 1M shares back and forth all day using HFT algos and create that much volume artificially
2024-06-07 09_25_36-Window.png
aaa.png
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3905
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 133 times
Been thanked: 362 times
Kontaktovať používateľa:

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa osamely chodec »

PE 2200 no nekup to.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Na obchodovani s NG nie som ziskovy.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

GME Q1 report early:

https://gamestop.gcs-web.com/news-relea ... 24-results

squeeze on bad results? :D

pre-market dip.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

DanteUnchained napísal: Pi 07 06, 2024 9:31 am GME After markets peak 62 USD

chcem tymto pozdravit jugglera "rEtAiL puShUjeE cEnU hOre", hej ale jedine opciami, ktore isli gamma rampou ITM. Nase nakupy akcii okrem redukcie floatu (ak sa spravi DRS) nemaju vplyv, obzvlast ked hrozi gamma rampa :D. bohvie ake percento je zatial delta hedged", momentalne je ITM 500k+ opcii.

viac ako 60% floatu je locknutych.

Ak su to naked calls, GG WP.
Aj ja ťa pozdravujem.
GME zverejnil predčasne ( svoje slabé výsledky mal zverejniť až po zavretí trhov ):

GameStop vykázal za 1. štvrťrok (apríl) stratu 0,12 USD na akciu bez jednorazových položiek, čo je o 0,03 USD horšie ako odhad dvoch analytikov (0,09 USD); tržby medziročne klesli o 28,7 % na 881,8 mil. USD oproti odhadu dvoch analytikov 995,3 mil.
Hotovosť, peňažné ekvivalenty a obchodovateľné cenné papiere predstavovali na konci štvrťroka 1,083 mld.
Spoločnosť dnes nebude organizovať konferenčný hovor


...a oznámil, že predáva ďalších 75 miliónov akcií...

We previously entered into an Open Market Sale AgreementSM, or Sales Agreement, with Jefferies LLC, or Jefferies, on May 17, 2024, relating to shares of our Class A common stock, par value $0.001 per share, or common stock. In accordance with the terms of the Sales Agreement, we may offer and sell shares of our common stock from time to time through Jefferies, acting as our sales agent and referred to as the “Sales Agent.” We have previously sold an aggregate of 45,000,000 shares of our common stock for aggregate gross proceeds of approximately $933.4 million pursuant to the Sales Agreement and the prospectus supplement filed by us on May 17, 2024. Under this prospectus supplement and the accompanying prospectus, and in accordance with the terms of the Sales Agreement, we may offer and sell up to an additional 75,000,000 shares of our common stock from and after the date hereof.

P.S. Je mi jedno aké konšpiračné analýzy order flow vychádzajú tebe. Takisto mám na háku, že v covide meme začali cez Robin Hood, ktorý mal order flow cez Citadel. Tie tvoje dark pooly nemajú podľa mňa taký rozsah, že by 90% objednávok retailu išlo cez dark pool.
Podľa mňa ani nemôže - kvôli transparentnosti.
Dark pooly sú súkromné burzy, kde si prevážne inštitúcie a velkí hráči párujú svoje objednávky.
Aj IB má svoj dark pool, kde si sem-tam vypáruje objednávku. Z 10 smart rootingov asi jeden mi ide na DARK.
Celý smart ECN routing majú prednastavený na INET, pokiaľ niekto neide cez direct routing . vtedy zoberie lepšiu cenu cez direct.

Aj ja som retail. FOMO však hrám len aby som zarobil na pivo. Pretože bežný retail sa riadi emóciámi a je spravidla oholený.
Meme stocks a GME sú výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. Víťazstvo retailu , ktorý ako dav dokáže sem-tam prevalcovať smart money.
Aj to víťazstvo je samozrejme len preto, že sa pridajú algoritmy veľkých inštitúcii a peniaze idú tam kde stúpa objem.

To je môj názor a odpusť si prosím Ťa ad hominem príspevky, ked s ním nesúhlasíš. Ja ti tvoj názor neberiem.

Ako vidíš, žiadny dark pool, ale normálne regulárne transparentné ECN:
Prílohy
GME lit.png
GME lit.png (5.36 KiB) 642 zobrazení
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Hej teraz tom to docital, ze bude dillution, no idealne keby to predali pre-market ked to bolo za 50-60 kks.

btw before market volume 27 mil, ak to zacali odpredavat, to bude prachov :D

https://www.marketwatch.com/investing/s ... rch_symbol
JUGGLER napísal: Pi 07 06, 2024 1:49 pm
P.S. Je mi jedno aké konšpiračné analýzy order flow vychádzajú tebe. Takisto mám na háku, že v covide meme začali cez Robin Hood, ktorý mal order flow cez Citadel. Tie tvoje dark pooly nemajú podľa mňa taký rozsah, že by 90% objednávok retailu išlo cez dark pool.
Podľa mňa ani nemôže - kvôli transparentnosti.
Dark pooly sú súkromné burzy, kde si prevážne inštitúcie a velkí hráči párujú svoje objednávky.
Aj IB má svoj dark pool, kde si sem-tam vypáruje objednávku. Z 10 smart rootingov asi jeden mi ide na DARK.
To je môj názor a odpusť si prosím Ťa ad hominem príspevky, ked s ním nesúhlasíš. Ja ti tvoj názor neberiem.

Ako vidíš, žiadny dark pool, ale normálne regulárne transparentné ECN:
Ale co hovorim nie je moj nazor ci konspiracia ale fakt priamo od najvyssieho v SEC, to je ten problem, ze ty odmietas akceptovat ze trh je vsetko len nie fer, preto si uz z teba robim srandu :D. Transparentnost evidentne MM netrapi, IBKR to mozno routuje ako tak normalne, otazne je co robia najvacsi brokeri v US.

Neviem z akeho obdobia je tvoj screenshot, ak mi povies ako to najdem pozriem svojeu historiu objednavky kade isli.

tu mas dokaz ood GG cca po 1. minute.
https://www.youtube.com/watch?v=_0rcW8joA60

Retail objednavky idu na lit market len ak ich treba na potlacenie ceny tam ci tam.

edit: drobne upravy.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

DanteUnchained napísal: Pi 07 06, 2024 2:03 pm Neviem z akeho obdobia je tvoj screenshot, ak mi povies ako to najdem pozriem svojeu historiu objednavky kade isli.
Zo včera večera. ked som trejdil zverejnenia, všimol som si, že ste tu dali info o roaring kitty.
GME bol už up +45% alebo tak nejak..Tak som kúpil len 10 kusov, že podržím kým pôjdem spať.
Na noc som zavrel, lebo som tušil, že niekto-niečo vymyslí, aby vycashoval FOMO retail...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Pi 07 06, 2024 2:12 pm
DanteUnchained napísal: Pi 07 06, 2024 2:03 pm Neviem z akeho obdobia je tvoj screenshot, ak mi povies ako to najdem pozriem svojeu historiu objednavky kade isli.
Zo včera večera. ked som trejdil zverejnenia, všimol som si, že ste tu dali info o roaring kitty.
GME bol už up +45% alebo tak nejak..Tak som kúpil len 10 kusov, že podržím kým pôjdem spať.
Na noc som zavrel, lebo som tušil, že niekto-niečo vymyslí, aby vycashoval FOMO retail...
Ok, ja mam objednavky pred vsetkymi regulaciami od 2021-2023. Ak mi povies ako sa dostanem k historii objednavok pozriem sa.
edit na T212 je všetko OTC :)

edit od 20mil do 34mil volume cena drzi 39 USD, predtym boal vyssie takze zatial 34x 40 USD = 1,36 miliardy USD.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Dante. Myslím, že všetkým nám je jasné, že na trhu sa robia špekulácie, manipulácie, aj insider trading.
A ryba smrdí od hlavy, veď by už polovica Fedu, bankárov a politikov sedela v base, keby za každý insider trading padla žaloba.
Pelosi trading má dokonca svoje ETF. :) USA sú naozaj krajinou nekonečných možností...

Dík, že si pripomenul to MEME etf. Áno, to dvíha AMC. AMC je firma, ktorá je na zozname potencionálnych bankrotov.

Čo sa týka tých manipulácii, myslím si, že GME ako firma nám práve predviedla nezákonnú manipuláciu.
Tým, že zverejnili zlé výsledky predčasne a využili pumpu ceny na okamžitý predaj 75 miliónov akcií.
Uvidíš, že za to sa na ňu vrhnú advokátske kancelárie a vyzvú investorov, ktorí utrpeli straty...
Ale oni majú žalobu na háku, veď práve zarobili ďalšiu miliardu... :)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1756
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 166 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Glogol »

JUGGLER napísal: Pi 07 06, 2024 2:12 pm
DanteUnchained napísal: Pi 07 06, 2024 2:03 pm Neviem z akeho obdobia je tvoj screenshot, ak mi povies ako to najdem pozriem svojeu historiu objednavky kade isli.
Na noc som zavrel, lebo som tušil, že niekto-niečo vymyslí, aby vycashoval FOMO retail...
sa stalo - dalsich 75M akcii. Ako keby Citron&co boli dohodnuti s RC porazit Kittyho&co.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 87 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Pi 07 06, 2024 2:35 pm Dante. Myslím, že všetkým nám je jasné, že na trhu sa robia špekulácie, manipulácie, aj insider trading.
A ryba smrdí od hlavy, veď by už polovica Fedu, bankárov a politikov sedela v base, keby za každý insider trading padla žaloba.
Pelosi trading má dokonca svoje ETF. :) USA sú naozaj krajinou nekonečných možností...

Dík, že si pripomenul to MEME etf. Áno, to dvíha AMC. AMC je firma, ktorá je na zozname potencionálnych bankrotov.

Čo sa týka tých manipulácii, myslím si, že GME ako firma nám práve predviedla nezákonnú manipuláciu.
Tým, že zverejnili zlé výsledky predčasne a využili pumpu ceny na okamžitý predaj 75 miliónov akcií.
Uvidíš, že za to sa na ňu vrhnú advokátske kancelárie a vyzvú investorov, ktorí utrpeli straty...
Ale oni majú žalobu na háku, veď práve zarobili ďalšiu miliardu... :)
ako by si chcel zalovat gamestop. Ak planovali emitovat akcie museli to oznamit SEC vopred. To ze cena isla vcera 45% bez nejaky news (gamma squeeze), nie je ich problem. Rovnako, nie je to prvy krat co vydali novinky predcasne.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

:) The date of this prospectus supplement is June 7, 2024.
Pracujú aj v noci. Ved Jefferies za to dostane províziu 1,5%.
Správa vyšla v amerike nad ránom :D

Za predchádzajúci predaj 45 mil. akcií zinkasovali 930 milionov ( 14 mil. provízia pre Jeff. )

Ja nechcem nikoho žalovať. Len vidím ako to chodí. Pri niektorých akciách je 90% news verejná výzva Law Offices k žalobám na firmy.
Tisícky výziev..vyšetrovania a potom žaloby s cieľom získať kompenzáciu strát pre investorov.
Tak to chodí normálne. Ked Law Office niečo vysúdi , odmena je 30%-40%.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 16006
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1101 times
Been thanked: 1464 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Tak čo Dante? Je to on? Roaring Kitty - šampión?
Ukazuje účet ktorý má cash 29 miliónov, v nerealizovanim zisku 145 mil. a dnešnej nerealizovanej strate 237 mil.

Keby, nebolo keby...chlapík riskuje, že stratí pár miliónov , kým retail v priamom prenose prerába stámilióny, možno miliardy.

Ak je to on, tak som si ho trochu ináč predstavoval...ked ho predvolali do kongresu, bol poslušne zakravatovaný...

GME -40% To nevyzerá na víťazstvo retailu...
Prílohy
RKitty.png
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1756
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 166 times

Re: GME - extreme short squeeze

Príspevok od používateľa Glogol »

JUGGLER napísal: Pi 07 06, 2024 7:11 pm kým retail v priamom prenose prerába stámilióny, možno miliardy.
Takmer miliardu straty maju aj ti co musel nalupit 75M za 3 miliardy co je cca 40 na akciu. Retail to asi nebol skor citron.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Napísať odpoveď

Návrat na "Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií"