Dôležité upozornenie! - Ako-investovať.sk

Ako-investovať s.r.o. ako prevádzkovateľ tohto webu, ani žiaden autor článkov a príspevkov uverejnených na tomto webe, nezodpovedá za kroky užívateľa, čitateľa a/alebo inej osoby, ktorá svoje investičné a/alebo obchodné rozhodnutie zrealizuje na základe názorov a informácií nachádzajúcich sa na tomto webe. Všetky články a príspevky uverejnené na tomto webe majú len vzdelávací a informačný charakter a v žiadnom prípade nepredstavujú investičné odporúčania.

Web poskytuje informácie výhradne k vzdelávacím a informačným účelom a v žiadnom prípade neradí ani neodporúča ani inak nenabáda užívateľov, čitateľov a/alebo iné osoby kúpiť či predať cenné papiere, finančné nástroje, finančné produkty alebo iné inštrumenty.

Obchodovanie a investovanie do cenných papierov alebo nástrojov finančného trhu či iných nástrojov (napríklad alternatívne investície, krypto meny, IPO, ICO, FOREX, CFD atď.) prináša vysokú mieru rizika a rozhodnutie investovať alebo obchodovať je osobnou zodpovednosťou každého jednotlivca. Užívateľ či čitateľ tohto webu a/alebo iná osoba berie na vedomie a zaväzuje sa prevziať na seba celú zodpovednosť z krokov, ktoré uskutoční pri obchodovaní a/alebo investovaní. Berie na seba zodpovednosť a akceptuje, že všetky rozhodnutia súvisiace s obchodovaním a investovaním sú jeho samotného, nesie za ne plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ tohto webu ako aj autori príspevkov a článkov uvedených na tomto webe, sa v plnej miere zbavujú zodpovednosti za tieto/jeho kroky.

Nikdy sa nepúšťajte do obchodov a investícií, ktorým plne nerozumiete. S obchodovaním a investovaním sú spojené aj riziká. Majte vždy na pamäti, že minulé výnosy nie sú nikdy žiadnou garanciou rovnako veľkých výnosov aj v budúcich.

Prečítajte si pozorne aj dôležité upozornenie pre užívateľov a čitateľov nášho diskusného fóra!

vysoka-navstevnost
Vysoká návštevnosť

Sme klikaní. Veľké množstvo užívateľov (najvyššia návštevnosť doteraz - 36 000 UIP/mesiac).

najvacsie-forum
Najväčšie fórum

Sme top. Najväčšie a aj najstaršie diskusné fórum svojho druhu na Slovensku.

obrovska-komunita
Obrovská komunita ľudí

Je nás kopa. Obrovská komunita ľudí s rovnakým záujmom už od roku 2006.

pravidelne-clanky
Pravidelné články k téme

Sme v dianí. Články, analýzy a porovnania venované aktuálnym témam investovania a financií.

Zapojte sa do diskusie na našom novom fóre

Prejsť na fórum