Expandujete na český trh? Ako-investovat.sk .


Niekedy sa podnikatelia rozhodnú pre expanziu na zahraničné trhy. Môže to byť preto, že slovenský trh im je už malý, hľadajú nové výzvy alebo vidia na zahraničnom trhu voľné miesto, ktoré im na Slovensku chýba. Ako najlogickejšia voľba sa nám ponúka Česka republika – podobný jazyk, podobné zákony, spoločná história a podobná mentalita. Je komplikovanejšie založiť spoločnosť v Česku ako na Slovensku?

 

Založenie spoločnosti v Česku

 

Založenie s.r.o. v Čechách je komplikovanejšie ako na Slovensku a to hneď z dvoch dôvodov – spísanie zakladateľskej listiny musíte urobiť v prítomnosti notára a základné imanie musí byť minimálne vo výške 200 tisíc KČ, čo je približne 7000 €. Ste presvedčený o tom, že český trh je pre váš ďalší biznis tá najlepšia možnosť aj napriek týmto podmienkam? Využite služby spoločnosti M2B a nechajte si založiť českú „sročku“ bez akýchkoľvek starostí a problémov.

 

Nový trh = potreba propagácie

 

Pri vstupe na nový trh vaše dlhodobo budované je prakticky neznáme. Opačne to je iba v prípade veľkých medzinárodných spoločností, ktoré sú známe po celom svete. Preto je dôležité vytvorenie web stránky v českom jazyku, aby ste zacielili a zaujali novú skupinu. Záleží to od vášho rozpočtu, no vstup na nový trh by mal byť spojený aj s reklamnou kampaňou, ktorá by o vašom príchode dala jasne vedieť. No najdôležitejšie sú informácie na vašom webe a to z jednoduchého dôvodu.

 

Prilákajte ľudí na svoj web

 

Propagácia cez web je výhodná hlavne preto, že oproti televíznym, bilbordovým či internetovým kampaniam, je veľmi lacná. Je to váš priestor a môžete tam svojim návštevníkom povedať, čo chcete a nie ste časovo limitovaný. Dôležité je, aby ste tam mali jedinečný obsah, ktorý ich na vašu stránku priláka. Samozrejme, urobiť web a čakať vysokú návštevnosť bez pomoci je utópia, preto urobíte najlepšie, keď využijete služby linkbuildingu. Vaša stránka  vo výsledkoch vyhľadávania podľa vašich kľúčových slov začne stúpať vyššie a vyššie a návštevnosť bude rásť a rásť. Nečakajte však okamžite prvé miesto, buďte trpezlivý a úspech sa dostaví.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


Okomentuj článok

Najnovšie články

Čo hovoria indikátory recesie o stave US ekonomiky? (2)

friday
15.06.2018
Trhy a makro | Dominik Hajdúch

Ceny bytov sa vyšplhali na najvyššie úrovne v celej histórii SR

wednesday
13.06.2018
Reality | Redakčný článok

VIX: Totálna panika trvá 2 mesiace, potom je najlepší čas nakupovať

tuesday
12.06.2018
Akcie | Redakčný článok

Týždenný komentár: Čo nového v crypto svete? (21)

Mesačný reporting fondov II. a III. piliera (máj 2018)

Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)