Investujte do vlastnej firmy Ako-investovat.sk .


Podnikanie nie je len zárobková činnosť. Vyžaduje viac pozornosti ako iné bežné zamestnania, avšak ponúka aj oveľa viac. Vlastnou šikovnosťou si tak môžete zarobiť nemalú čiastku a nie ste odkázaný na mesačný plat. Iste, nie vždy sa darí, no to je riziko pri každom investovaní. Dvere otvorené tak majú najmä šikovní podnikatelia, ktorí sa vedia obracať. Poznať potreby trhu je dôležité, s tým Vám môžu pomôcť viaceré prieskumy, avšak Vaše konečné rozhodnutia sú len na Vás. Nikto Vám presne nepovie čo máte robiť, vyžaduje si to teda aj istú dávku intuície.

 

Začiatky sú ťažké, čaká Vás celkom nový režim aj pracovné povinnosti. Podnikanie vyžaduje čas a skúsenosti. Tie nadobudnete postupne, netreba sa hneď vzdávať. No čas si nekúpite, ale získať ho viac môžete tým, že svoje starosti prenecháte iným. Založenie s.r.o. vyžaduje Vašu pozornosť, no ak sa obrátite na odborníkov, bude Vaša firma v Obchodnom registri zapísaná oveľa skôr. Takúto pomoc nájdete aj na www.companyconsulting.sk.

 

Svoju firmu si však môžete aj kúpiť, hľadajte však spoľahlivý predaj firiem. Ready made ponúkajú  bezstarostné a rýchle podnikanie.

 

K úspešnému podnikanie Vám tak chýbajú už len zákazníci. Tí sú však veľmi dôležití, a tak im musíte vyjsť v ústrety. Je potrebné ich motivovať, aby nakupovali práve od Vás. Internet je v tomto ohľade nenahraditeľný. Server housing poskytne dostatok priestoru na webe aj pre Vašu činnosť. Ponúka Vám ho aj spoločnosť VNET a.s.

 

Pre obchodných partnerov však musíte byť vždy zastihnuteľný. Preto sa dobrý podnikateľ nepohne ani na krok bez svojho notebooku a mobilu. Najnovší mobil Samsung však ponúka hovory, sms aj internet v jednom.

 

Podnikanie ponúka však ešte jednu výhodu. Ak Vás samotné podnikanie omrzí, alebo si poviete, že je čas posunúť sa ďalej, môžete svoju firmu so ziskom predať.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


Okomentuj článok

Najnovšie články

Týždenný komentár: Čo nového v crypto svete? (1)

wednesday
17.01.2018
Investície | Redakčný článok

Dividendové akcie pre býči aj medvedí trh

monday
15.01.2018
Akcie | Juraj Kišák

Zaujímavosti o spoločnosti Amazon, o ktorých ste možno netušili

tuesday
02.01.2018
Akcie | Juraj Kišák

Založenie firmy za účelom obchodovania na burze

Zásadné zmeny v pracovnej zdravotnej službe

thursday
28.12.2017
Podnikanie | Ing. Silvia Dutková
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)