Konsolidácia úveru nemusí byť zložitý proces Ako-investovat.sk .


Banky dnes ponúkajú pri splácaní pôžičiek lepšie podmienky a tak mnoho klientov uvažuje o možnosti refinancovať svoj úver. Od konsolidácie však často môže odrádzať, zložitosť tohto procesu – množstvo papierovania a času, ktorý je pri podobných bankových operáciách nutný. Dnes však klienti vedia svoje úvery refinancovať aj online – bez nutnosti absolvovať návštevu banky.

 

 

Refinancovanie aj bez návštevy bankovej pobočky

 

Konsolidáciou pôžičiek sa odstráni hneď niekoľko problémov, spojených s nevýhodným splácaním. Dnes už klienta nemusí pri refinancovaní odrádzať obava zo zložitosti a zdĺhavosti tohto procesu, pretože všetko sa dá vybaviť rýchlejšie, prostredníctvom internetu. Takúto možnosť ponúka aj online banka Zuno, jediná banka, ktorá na Slovensku aj v Českej republike funguje bez fyzických pobočiek. Výhodou je, že pri konsolidačnej pôžičke z online banky si vedia klienti hneď zistiť, koľko na novej pôžičke ušetria. Do online kalkulačky na stránke zadajú mesiac a rok, kedy im bol úver poskytnutý, výšku úveru, počet mesiacov, na koľko si klient úver bral a výšku mesačnej splátky. Žiadosť o refinancovanie sa podáva prostredníctvom internetu, klient ju podpisuje sms – kódom.

 

Prečo refinancovať?

 

Klient, ktorý sa rozhodne svoje úvery konsolidovať, si nezníži len mesačnú splátku, ale získa o svojich pôžičkách lepší prehľad. Množstvo úverov v rôznych bankách a spoločnostiach môže pri ich splácaní spôsobiť chaos, ktorý plynie z rôznych podmienok  každej jednej spoločnosti. Jedna pôžička u jednej banky preto problémy s náročnou administráciou odstráni. V prípade, ak si klient potrebuje požičať nielen na splatenie pôžičky, ale tiež na iný účel, v mnohých bankách nie je problémom požiadať aj o vyššiu sumu akou je tá, ktorá je potrebná na splatenie súčasného úveru.


najprv si veľmi pozorne prečítajte podmienky
len pre zamestnaných s pravidelným príjmom, čo samozrejme prospieva nebankovkám a iným " podporovateľom " živnostníci a tý čo nemáte správne kontakty môžete ísť ... Pridal: Ján Kolesár dňa 11.10.2015 o 16:26
Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


1 Komentáre

Súvisiace články

Ako vedia klienti ušetriť na banke

thursday
20.03.2014
Reklamný článok | Tlačová správa

Najnovšie články

Investovanie s najlepšími - SEQUOIA Fund

wednesday
15.02.2017
Investície | Dávid Súkeník

Analýza trhu akciových otvorených podielových fondov v SR za rok 2016

wednesday
08.02.2017
Akcie | Dávid Súkeník

N26 – banka v mobile

saturday
04.02.2017
Financie a poistenie | Ing. Marek Šimo

Podielový fond s garantovným výnosom

saturday
28.01.2017
Fondy a ETF | Juraj Kišák

Najväčší hedžový fond nahrádza manažérov umelou inteligenciou

monday
23.01.2017
Hedge fondy | Ing. Marek Šimo