Investičná konferencia: Kapitálový trh 2024

28.05.2024  /  Redakcia

o 10 dní sa uskutoční investičná konferencia s názvom Kapitálový trh 2024.

Asociácia obchodníkov s cennými papiermi (AOCP) v spolupráci s MAFRA Slovakia organizuje dňa 6. júna 2024 12-ty ročník investičnej konferencie Kapitálový trh, ktorá sa bude konať v Bratislave (AC hotel by Marriott). Záujemci o účasť si budú môcť vybrať medzi prezenčnou a online formou.

Medzi nosné témy tohtoročnej konferencie budú zaradené otázky prečo a ako získať nenávratné finančné zdroje na podnikanie prostredníctvom kapitálovom trhu. Na konferencii vystúpia k tejto téme aj predstavitelia spoločnosti Gevorkyan vrátane jeho majiteľa a CEO pána Artura Gevorkyana.

Konferencia je každoročne určená pre širokú odbornú verejnosť a sú na nej prezentované prezentované aj aktuálne novinky a témy z oblasti legislatívy, dohľadu a regulácie kapitálového trhu.

Počas tohto ročnej konferencie budú okrem iného predstavené aj zámery Ministerstva financií SR v oblasti prípravy zmien v zdaňovaní príjmov z kapitálového majetku, ako aj zámery NBS týkajúce sa účtovania predplatených poplatkov pri investovaní.

Viac informácii o programe a vystupujúcich, vrátane možnosti registrácie na konferenciu nájdete tu.  

Organizátor a partneri konferencie:

Tieto články Vám prináša kolektív nášho neúnavného redakčného tímu. Máš záľubu v investíciach? Pridaj sa k nám aj ty.