Súťaž Krištáľová guľa „All in one“ – Zatipujte si o najvýnosnejšiu akciu v roku 2024 a vyhrajte cenu!

22.01.2024  /  Redakcia

V tomto roku spúšťame prvý ročník súťaže Krištáľová guľa „All in one“. Ak Vás zaujíma investovanie do akcií a chcete si zasúťažiť o veľmi zaujímavú cenu, tak si neváhajte zatipovať na našom diskusnom fóre. Je to jednoduché.

POZOR: Do ukončenia tipovania v tejto súťaži ostáva už len posledných 10 dní!

Pravidlá

Výhru môžu získať ako doterajší tipujúci, tak aj všetci noví tipujúci. Stačí sa len zaregistrovať (alebo už byť registrovaný a prihlásený) na našom diskusnom fóre a dôležité je stihnúť nahlásiť svoj tip na fórum najneskôr do 31.1.2024 (streda) do 24.00 hod.

Vašou jedinou úlohou je dať na fórum svoj tip na jednu jedinú spoločnosť, o ktorej si myslíte, že by sa mohli jej akcie zhodnotiť odo dňa Vášho nahlásenia na fóre až do konca celého roka 2024, čo najviac.

Svoj TIP dávajte len na akcie (nie ETF, krypto, komodity atď.) a v štruktúre TICKER (symbol akcie) + vstupná cena (aktuálna cena/včerajšia close cena), ktoré sú sledovateľné na stránke finance.yahoo.com, cez ktorú budeme pozorovať vývoj všetkých tipov od tipujúcich v priebehu roka. Ak je už nejaká spoločnosť „obsadená“ iným užívateľom, čo ju nahlásil skôr, dajte prosím do svojho tipu iný ticker, čo ešte nebol.

Výherca tak bude ten, koho tipovaná spoločnosť (akcia) získa k poslednému obchodnému dňu roka 2024 to najvyššie zhodnotenie.

Svoj tip môžete nahlásiť rovno sem. Ak si neviete rady, spýtajte sa iných užívateľov alebo sa pozrite na tipy ostatných.

Cena pre výhercu

Výherca obdrží na fóre nielen uznanie, ale aj titul „Držiteľ krištáľovej gule All in one za rok 2024“, a takisto veľmi zaujímavú a tematicky ladenú striebornú investičnú mincu „BULL AND BEAR“, ktorá je vyrazená z 1 Oz rýdzeho striebra, 999/1000. Je vhodná nielen ako cenný darček numizmatikovi, ale aj ako investičný artikel. Jej váha je presne 31,1 g = 1 UNCA.

Ilustračná foto.

Túto cenu Vám v prvom ročníku tejto súťaže prináša monly.sk

MONLY je najmodernejšia platforma na distribúciu investícií široko ďaleko. Na jednom mieste spájame zákazníkov, sprostredkovateľov a finančné inštitúcie. Sme lacná distribučná sieť pre drahé produkty doteraz neprístupné retailu. Nájdete u nás renomované inštitúcie ako aj malé investičné butiky. Pre sprostredkovateľov sme one-stop-shop plný nástrojov pre pohodlnú prácu s klientom. Zákazníkom ponúkne MONLY komplexnú správu majetku a inovatívne produkty, nie len v oblasti investovania. 

MONLY sa iba pred nedávnom z beta verzie zmenilo na službu prístupnú verejnosti. V tejto chvíli najmä sprostredkovateľom bez ohľadu na ich zastrešujúcu spoločnosť. Napriek tomu má už MONLY za sebou sprostredkovanie tísíciek investičných zmlúv. Sťante sa aj Vy súčasťou úspešného príbehu a objavte MONLY na www.monly.sk

Výsledky súťaže

Budú vyhodnotené a zverejnené na konci roka 2024 (po utorku 31.12.2024), priamo na diskusnom fóre. Výherca bude následne kontaktovaný administrátorom alebo moderátorom fóra kvôli doručovacím údajom.

……………..

(*) Pri súhlasnom výsledku tipujúcich sa bude prihliadať na čas a dátum tipovania užívateľov (vyhráva skorší tip). Na férovosť a pravidlá súťaže bude dohliadať celé diskusné fórum. Pre zabezpečenie férovosti a transparentnosti súťaženia, si vyhradzujeme právo na zmenu alebo doplnenie týchto pravidiel súťaže.

Titulná foto: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/kasino-stol-kartova-hra-v-interieri-6664189/

Tieto články Vám prináša kolektív nášho neúnavného redakčného tímu. Máš záľubu v investíciach? Pridaj sa k nám aj ty.