Súťaž o šampanské s 22 karátovým zlatom

23.01.2023  /  Redakcia

Chcete si zasúťažiť? Tak si zatipujte na našom fóre. Je to veľmi jednoduché.

POZOR: Do ukončenia tipovania ostáva už len posledných 7 pracovných dní!

Pravidlá súťaže

Výhru môže získať ako doterajší tipujúci, tak aj všetci noví tipujúci. Stačí sa len zaregistrovať (alebo už byť registrovaný) na našom diskusnom fóre a dôležité je stihnúť nahlásiť svoj tip na fórum najneskôr do 31.1.2023 (utorok) do 24.00 hod.

Tipujú sa 3 hodnoty, ktoré dosiahne americký akciový index S&P 500 v celom roku 2023. Váš tip na fóre musí teda obsahovať celkom 3 tipy na:

1.) minimum/najnižšiu hodnotu indexu S&P 500 v roku 2023,
2.) maximum/najvyššiu hodnou indexu S&P 500 v roku 2023,
3.) close/zatváraciu hodnotu indexu S&P 500 v roku 2023.

Svoj tip môžete nahlásiť rovno sem. Ak si neviete rady, spýtajte sa iných užívateľov alebo sa pozrite na tipy ostatných.

Tipujúci, ktorého sumárny rozdiel všetkých 3-ch tipovaných hodnôt indexu S&P 500 bude od reality v roku 2023 najmenší, vyhráva. *

Výherca obdrží na fóre nielen uznanie, ale aj titul „Držiteľ krištáľovej gule na S&P 500 za rok 2023“, a takisto fľašu šampanského, ktoré je niečím špeciálne. Ide totiž o „zlaté šampanské“.

Túto cenu Vám prináša pasivneinvestovanie.sk

Šampanské so skutočným zlatom

„Jedná sa o šampanské s jemnými bublinkami a kúskami čistého 22 karátového zlata. Vyznačuje sa delikátnou chuťou a svojim elegantným prevedením dotvorí atmosféru výnimočných príležitostí.“

Výsledky súťaže

Budú vyhodnotené a zverejnené na konci roka 2023 (po piatku 29.12.2023), priamo na diskusnom fóre. Výherca bude následne kontaktovaný administrátorom fóra kvôli doručovacím údajom.

……………..

(*) Pri súhlasnom sumárnom rozdiele tipujúcich sa bude prihliadať na čas a dátum tipovania užívateľov (vyhráva skorší tip). Na férovosť a pravidlá súťaže bude dohliadať celé diskusné fórum. Pre zabezpečenie férovosti a transparentnosti súťaženia, si vyhradzujeme právo na zmenu alebo doplnenie týchto pravidiel súťaže.

Tieto články Vám prináša kolektív nášho neúnavného redakčného tímu. Máš záľubu v investíciach? Pridaj sa k nám aj ty.